• Свеж
Белата, 'Рѓа-Олеум Запира' Рѓа Полу-Сјајна Заштитна Емајл Спреј Боја-7797830, оз

Белата, 'Рѓа-Олеум Запира' Рѓа Полу-Сјајна Заштитна Емајл Спреј Боја-7797830, оз

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Белата, 'рѓа-Олеум Ја Запира' Рѓата Полу-Сјајна Заштитна Боја За Прскање Со Емајл-7797830, 12 мл : Обезбедете издржлив заштитен слој за сите ваши внатрешни и надворешни проекти. Формулата за превенција од ' рѓа нуди одлична отпорност на абразија, избледување, чипсување и затапување. Бојата се суши на допир за 2-4 часа и лесно се применува; покривајќи до 15 квадратни метри. Специјално дизајнираниот врв за прскање за удобност го намалува заморот на прстите и спрејовите од кој било агол - дури и наопаку за тешко достапни области. Погоден и за внатрешна и за надворешна употреба на метал, дрво, бетон и ѕидарија. Формулиран за да обезбеди одлична превенција од ' рѓа и отпорност на абразија, избледување, испорака и затапување. Се суши на допир за 2-4 часа. 12 мл може да покрие до 15 квадратни стапки во зависност од порозноста на површината. Полу-Сјајна завршница создава свеж, униформиран изглед.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

HuggleHounds Knottie Plush Dog Toy - Lulu the Mutt, мал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

HuggleHounds Knottie Plush Dog Toy - Lulu the Mutt, мал

Исто како и за нашите човечки деца, играчките се важен дел од животот на нашето куче Тие се одлични за ме�

DEN 207.84
ОП машки цврст хибрид
  • Свеж
Оценка на купувачите:

ОП машки цврст хибрид

Удрете го покрај базенот или плажа со еден пар од овие цврсти хибридни мажи Тие се одликуваат со затвора

DEN 319.84
Метал мансарден кревет со целосна големина со биро за деца и возрасни, модерен кревет на мансарда со полици за домашна спална
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Метал мансарден кревет со целосна големина со биро за деца и возрасни, модерен кревет на мансарда со полици за домашна спална

Бродови и пристигнува во 2 одделни кутии Времето на испорака може да варира по кутија Овој метал мансард

DEN 3839.84
Атлетски работи машки шорцеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Атлетски работи машки шорцеви

Без разлика дали трчате кругови или трчате со грешки, тримешавините на атлетските работи, ве одржуваат �

DEN 3.00
Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.67