• Свеж
Гаранималс бебе момчиња Француски Тери шорцеви, големини со месеци- месеци

Гаранималс бебе момчиња Француски Тери шорцеви, големини со месеци- месеци

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Симпатична и удобна! Подгответе се да ја измешате и да одговарате на гардеробата на вашето момче со Garanimals! Вие и вашето малечко ќе ги сакате овие француски шорцеви за печатење на крпа од тери. Пополнете го неговиот изглед со кое било од нашите симпатични каросерии и маички. Совршен за долг ден на игра. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Сет вклучува : 3 пара шорцеви. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за дополнителна удобност. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Француски териски крпи шорцеви за бебешки момчиња од Гаранималс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В

Притисни Нагоре Цветни Печатење Градник За Жени Градници Ниту Една Долна Жица Градник Пред Затворање Д�

DEN 2.33