• Свеж
Нов БРИЏСТОУН ЕКОПИЈА ЕП 175 60Р 86К Еко Гуми бмв Јас Електричен Автомобил БР 1756019

Нов БРИЏСТОУН ЕКОПИЈА ЕП 175 60Р 86К Еко Гуми бмв Јас Електричен Автомобил БР 1756019

Buyers rating:
DEN 3567.52

Од стоката

ECOPIA EP500 со олошка технологија е Еколошки ориентирана Летна Гума За Гранд Туринг На Бриџстоун првично развиена за возачите на електрични автомобили bmw i3 и i8. Дизајниран да испорача значителни подобрувања во отпорноста на тркалање гуми и аеродинамиката на возилото во споредба со гумите со стандардна големина. Гумите Ecopia EP500 имаат летно соединение на шарите обликувано во асиметричен дизајн на шарите со четири ребра со долг контактен лепенка (во однос на неговата тесна ширина) што промовира зафат и во влажни и во суви услови. Големите надворешни блокови на рамената поддржани од три засечени периферни ребра ја подобруваат влечната сила на сувиот пат и растојанијата за запирање. 1 Нов БРИЏСТОУН ECOPIA EP500 175/60 R19 86 Q ECO Гуми Bmw i3 Електричен Автомобил BR001630 / 175/60/19 / 1756019.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

[2-Packplus] Напредно влијание Флексибилни случаи на тенок браник TPU плус заштитени заштитени стаклени екрани за iPhone iPhone
  • Свеж
Оценка на купувачите:

[2-Packplus] Напредно влијание Флексибилни случаи на тенок браник TPU плус заштитени заштитени стаклени екрани за iPhone iPhone

Ние го собравме ова основно мене [2пакет] за вашиот i Phone 7 / i Phone 8, кој содржи 2 случаи со 2 заштитници на ек�

DEN 0.67
Колекцијата за декорирање на домашни куќи, моден колчен накит и шминка мачка врамени giclee текстуризирана уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Колекцијата за декорирање на домашни куќи, моден колчен накит и шминка мачка врамени giclee текстуризирана уметност

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

DEN 239.84