• Свеж
Машка И Голема Машка Маичка Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави На Екипажот На Ханес, До 6XL

Машка И Голема Машка Маичка Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави На Екипажот На Ханес, До 6XL

Buyers rating:
DEN 190.08

Од стоката

Оваа Машка Маичка Со Кратки Ракави Е задолжителен додаток на основната гардероба. Се одликува со лента од ткаенина што не се разгорува за зајакнување на вратот и рамената. Оваа маица за вратот на екипажот е предизбрана за да ја одржи својата кондиција. Популарниот стил е достапен во широк спектар на големини и бои, што го олеснува координирањето со фармерки или шорцеви. Може да се носи сам или да се облекува со јакна. Висококвалитетната, ултра мека врвна памучна ткаенина од дрес се чувствува добро против кожата. Оваа маичка има и двојно шиење на облогата на полите и ракавите за дополнителна издржливост. Маица Со Кратки Ракави : памучна маичка од 6,1 мл. Лежеше рамна јака. Рамо до рамо снимање. Кратки ракави. Машина за перење ладно. Ханес големите машки Маици се дизајнирани за секојдневна удобност и стил. Големини : 2 X, 3 X, 4 X, 5 X И 6 X. Бои : водна сина, пепел, црна, кардинална, каролина сина, јаглен хедер, нарцис жолта, темно чоколадо, длабока шума, длабока црвена, длабоко црвена, длабоко кралска, тексас сина, замор зелена, златна, златна грутка, графит, мраз сива, лаванда, светло сина, лесен челик, вар, канелени, природни, морнарица, портокалова, оксфорд ГРЕЈ, БЛЕДО РОЗОВА, камче, розова, виолетова, песок, шамрок зелена, чад сива, камено измиена зелена, чај, тексас портокалова, бела, леле розова и жолта боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женска Мода Печатени Круг-Вратот Прашка Елек Маица Лабава Врвот Повик Халтер Камизола Памук Резервоарот Блузи Основни Маици
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женска Мода Печатени Круг-Вратот Прашка Елек Маица Лабава Врвот Повик Халтер Камизола Памук Резервоарот Блузи Основни Маици

♥♥♥ Повод&Појавување ♥♥♥♥ Едноставен дизајн го прави совршен за повеќето прилики Резервоари За Жен�

DEN 3.33