• Свеж
Проверка на производи за миленичиња, карирани јаки од вратоврска за мали кучиња и мачки

Проверка на производи за миленичиња, карирани јаки од вратоврска за мали кучиња и мачки

Buyers rating:
DEN 11184.00

Од стоката

Вашата пушка никогаш не е целосно облечена без производи за домашно милениче мало куче и вратот на вратот на мачки. Дополнителен додаток за пичовените пичове, оваа вратоврска на вратот додава стилски допир во секоја пригода. Направени од силен полиестер, нашите вратци се дизајнирани да траат и да ја издржат абењето и солза на игра. Само лизгајте ја над главата и користете го еластичниот опсег за да добиете удобно вклопување и тој ќе биде подготвен да ги искористи своите работи. Добијте еден за секој празник и прилика! Избрани симпатични и убави прилагодливи јаки од домашни миленици за мали кучиња и мачки. Со најразлични бои и обрасци, вашето домашно милениче ќе изгледа симпатично како и секогаш! . Направено од полиестер за издржливост. Големина на вратот : приближно.3.9 "x 2" (10 x 5cm). Одговара на големини на вратот од приближно. 7,8 "-15,7" (20-40см).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Прстени со трансформатори, 12pk
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Прстени со трансформатори, 12pk

Трансформирајте ја вашата следна забава во најкул настан наоколу, со оваа официјално лиценцирана тема �

DEN 103.20
Ван Зиверден Аквилегија Колумбин Артизиски мешавина на растителни корени повеќебојни делумно сонце повеќегодишен опрашувач lb
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ван Зиверден Аквилегија Колумбин Артизиски мешавина на растителни корени повеќебојни делумно сонце повеќегодишен опрашувач lb

Aquilegia е родна во Европа и е позната по неколку вообичаени имиња како што се Колумбин, Crowfoot и Houndet на Баба...

DEN 1.67