• Свеж
Време на одмор Прелитно елка на ела 7. ft, зелена

Време на одмор Прелитно елка на ела 7. ft, зелена

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Божиќното дрво за време на празниците пред осветлувањето на елката продолжува да украсува за сезоната едноставна и удобна. Ова спектакуларно вештачко дрво има 1.950 совети за гранки и 450 мини чисти светла кои се дизајнирани да останат осветлени ако некој изгори, елиминирајќи ја потребата за лоцирање на сијалицата за изгорување. Зелената елка од 7,5 'е доволно тесна за да смести помали простори и доволно висока за да покаже скапоцени украси. Секоја претходно приврзана гранка е завиткана во факс игли за да симулира празник во реален изглед. Доаѓа со здрав, метален штанд со четири точки за да помогне да се одржи и балансира дрвото во исправена положба. Елката за време на празник пред осветлувањето на елката, исто така, вклучува обвивка за дрвја за да се даде изглед на вистинско, живо дрво. Има екстра-sturвезда со врвна гранка која е доволно силна за да се одржи омилен топер на дрво. Ова празнично време пред осветлувањето елка е лесно да се постави и одржува. Време на одмор 7,5 'Пред-осветлена елка во Санфорд елка : 1.950 совети за гранки. 450 мини чисти светла што остануваат осветлени ако 1 изгоре. Пред-прицврстени завиткани гранки за лесно поставување. Екстра-верна гранка за вртење на дрвјата. Вклучен штанд на дрво. 7,5 'елката има претходно приврзани гранки за лесно поставување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 0.67
Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Палто Мажи Маскирани Пуфер Палто, Мажи Маскирани Ј

DEN 383.84
LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш
  • Свеж
Оценка на купувачите:

LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш

LED трепкачката светлина е новина светилка која вклучува различни ОБОЕНИ LED модули (Црвена, Портокалова, �

DEN 1.67
Филм Ултракати И Воин Луси
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Филм Ултракати И Воин Луси

Возење во битка против вонземјанинот напаѓач СО ЛЕГО ФИЛМ 2 70827 Ултракати И Воин Луси! и Спасување Емет У�

DEN 455.84
Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 262.08
Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги

Големина : С Половината : 76см / 29.92" Колк : 110см / 43.31" Должина : 101см / 39.76" Големина : М Половината : 78см / 30.71" Кол

DEN 1.00
Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

DEN 1119.84