• Свеж
Неверојатни игри со скриени предмети: Вистински криминал-пакет, наследни игри, компјутер, LGY-L3259-ESD

Неверојатни игри со скриени предмети: Вистински криминал-пакет, наследни игри, компјутер, LGY-L3259-ESD

Buyers rating:
DEN 6384.00

Од стоката

Има повеќе отколку што го исполнува окото .. и само вие можете да стигнете до дното на тоа! Овие пет целосни скриени игри со предмети ќе ве одведат на опасни патувања во потрага по вистината. Можете ли да ги решите злосторствата? Станете детектив Аце! Откријте скриени индиции за да го пронајдете виновникот! Пукнати iousубопитни случаи! Истражете ги сцените на криминалот, тајните лаборатории и длабочините на вашата потсвест! Игрите вклучени : Ноар Хроники : Град на криминал : Кој навистина ги влече жиците во овој живописен, но опасен град? Духови досиеја 2 : Меморија на кривично дело : Докажете ја вашата невиност со разгледување во исчезнати спомени! Семејно мистериозно : Отровни ветувања : Излезете го убиецот и откријте ја поголемата шема зад грозоморното давење! Алчност 2 : Забранети експерименти : Злобните планови на таен култ мора да бидат запрени! Вклучена е и играта за бонус за изненадување! Неверојатни игри со скриени предмети : Вистински криминал-5 пакувања, Legacy Games, компјутер, LGY-L3259-ESD Производител : Legacy Interactive. Оценка на ЕСРБ : Тинејџер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Rangefinder Rudolph 5- двор 6x
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Rangefinder Rudolph 5- двор 6x

Range Finder Rfudfider Rf 700 е брз и лесен за употреба, затоа што сè што треба да знаете е прикажано на вградениот LCD п

DEN 1279.84
Прстени со трансформатори, 12pk
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Прстени со трансформатори, 12pk

Трансформирајте ја вашата следна забава во најкул настан наоколу, со оваа официјално лиценцирана тема �

DEN 103.20