• Свеж
Подарок за мајка во Анавија, подарок за мајка на младоженецот, подарок за накит и картичка за закон, подарок за Денот на мајката, ѓердан и подарок за картички [златен

Подарок за мајка во Анавија, подарок за мајка на младоженецот, подарок за накит и картичка за закон, подарок за Денот на мајката,

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

✿ Накит за мајка и картичка Овој деликатен ѓердан на мајки има прекрасен срцев шарм, виси од деликатниот ланец од не'рѓосувачки челик. Секоја ѓердан од закон во оваа колекција доаѓа со незаборавен цитат отпечатен на картичка за желби. Тоа го прави убав и внимателен подарок за Денот на мајката за мајки, Гандматерс. Не'рѓосувачки челик ѓердан од срце е прекрасна и уникатна идеја за подароци за да ги истушиме важните луѓе во вашиот живот со симпатичен, сушен и креативен подарок. ✿materials Јас користам 316 L хируршко одделение од не'рѓосувачки строги материјал за да направам накит, што гарантира дека нема да избледи или изгуби сјај во кое било време, и е хипоалергичен, што го прави безбеден за алергиски луѓе. ✿ Упатства за нега Иако користените материјали се изработени од не'рѓосувачки челик, ви препорачувам да не спиете, да пливате или да спреј хемикалии (т.е. парфеми, лосиони или спреј за тело) на ѓердан за да ја зачувате неговата долговечност. Ве молиме, следете ги овие совети за зачувување Долготрајноста на ѓерданот. За чистење, најдобро е да користите мека крпа за микрофибер за да го исчистите накитот од smudges. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Големина на приврзок : 0,90 "LX 0,55" W. 18 "Кабелски ланец. Ѓердан доаѓа со прекрасна картичка за градиенти што може да се прилагоди со посебна порака до вашата мајка . ѓердан ќе биде спакуван со картичка во кутија за подароци Anavia, подготвена за надавање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ултра Фантом Хром
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ултра Фантом Хром

Ултра 225 фантом Хром 20х9 8х170 18мм ултра 225 фантомско Хромирано тркало е тркало 20х9 со шема на завртки 8х170 и �

DEN 1.67
Дорман Б6141ХЛ Преден Долен Топчест Спој За Суспензија за Специфични Модели одговара избери: 1985 - ШЕВРОЛЕТ АСТРО, 1995-ШЕВРОЛЕТ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дорман Б6141ХЛ Преден Долен Топчест Спој За Суспензија за Специфични Модели одговара избери: 1985 - ШЕВРОЛЕТ АСТРО, 1995-ШЕВРОЛЕТ

Овој продолжен животен топчест спој е изграден за мазни перформанси и супериорна издржливост...

DEN 2.00
Каролини Богатства BB9244JMAT Белата Арктикот За Божиќ Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Каролини Богатства BB9244JMAT Белата Арктикот За Божиќ Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата

Каролини Богатства BB9244 JMAT Бела Арктичка Лисица Божиќна Врата Мат, Внатрешен Килим или Надворешен Добре�

DEN 319.84
Дорман 955 - Огледало На Страничната Врата На Патниците За Избрани Модели На Мицубиши Одговара На Мицубиши Лансер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дорман 955 - Огледало На Страничната Врата На Патниците За Избрани Модели На Мицубиши Одговара На Мицубиши Лансер

Ова огледало на вратата е дизајнирано да изгледа, одговара и функционира како оригиналното склопување �

DEN 2.67
Менс оз Тежок Памук ХД Резервоар 39ТКР
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Менс оз Тежок Памук ХД Резервоар 39ТКР

5.0 мл., 100% претходно намалена Памучна атлетска Хедер е 90 / 10 памучна / полиестерска црна Хедер, Неонските Б

DEN 495.84
ТРИП Лајт УСБ-Ц Автомобил Двојна Порта со 45в ПД-УСБ-Ц, УСБ-Ц, Адаптер За Црн Автомобил - Ват - А-Пд 3.0, Кк 3. - Излезни Конектори-Црно
  • Свеж
Оценка на купувачите:

ТРИП Лајт УСБ-Ц Автомобил Двојна Порта со 45в ПД-УСБ-Ц, УСБ-Ц, Адаптер За Црн Автомобил - Ват - А-Пд 3.0, Кк 3. - Излезни Конектори-Црно

Вие и патникот можете да ги поврзете вашите паметни телефони, таблети, тетратки или банки, за да именува�

DEN 1.67
Уникатен Крем За Тепих Против Лизгање За Разбој 7' 10 10' 10 Цврст Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Уникатен Крем За Тепих Против Лизгање За Разбој 7' 10 10' 10 Цврст Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија

Заштитете го вашиот под и вашето семејство со подлога за тепих што не се лизга од Уникатен Разбој! Текст�

DEN 2.67
Филтер За Воздух Во Кабината
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Филтер За Воздух Во Кабината

Филтрите за Воздух во Кабината ВИКС го отстрануваат поленот, прашината, саѓите и другите контаминирани

DEN 246.56