• Свеж
Womenените мека плута перниче со нозе ПУ кожа двојна лента за лизгање сандали

Womenените мека плута перниче со нозе ПУ кожа двојна лента за лизгање сандали

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Мекиот плута со слајд со нозе, двојно лента, шандал, е оној од летото и одморот на основната мода. Тој е модерен, трендовски, урбан, модерен и убав дизајн кој е погоден за секојдневна и обична облека. Исто така, неговата мека плутачка нога што ќе се обликува до формата на стапалото кога носи и мала тежина обезбедува голема удобност. Двоен прилагодлива лента за токи и ѓон што не се лизга е исто така одлични карактеристики на сандалите. Различни избор на боја е плус : кајсија, црна, кафеава, темно црвена, златна, сребрена, бела, пу -црвена, пу -кафеава, пун зелена, ПУ портокалова. Предупредување за топлина : Корк и ЕВА можат да бидат оштетени со изложеност на концентрирана топлина. Не оставајте на директна сончева светлина или во топли автомобили. Ако обувките стануваат влажни, оставете да се исуши воздухот. Не нанесувајте директна топлина. Womenените мека плута перничето со нозе ПУ кожа со двојна лента за лизгање (ПУ Браун/ 7).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трендови меѓународни плазми за врамен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трендови меѓународни плазми за врамен

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите

DEN 143.84
itech помлади деца девојки паметни часовници: розова сјајна база со печатени зборови „lol изненадување“, сите возрасти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

itech помлади деца девојки паметни часовници: розова сјајна база со печатени зборови „lol изненадување“, сите возрасти

The lol изненадување! Колекцијата за паметни часовници за деца Playzoom го карактеризира омиленото изненадува

DEN 271.36
Државен државен агис духовен фото рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Државен државен агис духовен фото рамка

Покажете омилена фотографија во нашата рамка за фотографии со духови со духовното лого на вашето учили�

DEN 565.28
Ролинг Кантри Хилс Фарм Пејзаж Пејзаж графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ролинг Кантри Хилс Фарм Пејзаж Пејзаж графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 1055.84
Направени со тестенини сос tmto bsl org, оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Направени со тестенини сос tmto bsl org, оз

Органски домати од босилек тестенини сос тестенини, со lovesубовник? Сос од тестенини е направен во мали с�

DEN 31.68