• Свеж
DesignArt 'Детали за темно зелен бамбус на бело III' Традиционално печатење на природно бор дрво

DesignArt 'Детали за темно зелен бамбус на бело III' Традиционално печатење на природно бор дрво

Buyers rating:
DEN 136.64

Од стоката

Оваа оригинална цветно дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ ПОДАТОЦИ малку низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен карактер на дрво на вашето уметничко дело . Традиционалната ликовна уметност е директно отпечатена на дрво Користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : вертикална. - Предмет : Цветен вид : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : Традиционален. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : Зелена 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

12v Мини Големина Заштеда На Енергија Живот Пренослив 6W Соларен Панел Отворено, Соларен Панел, Соларно Дрво Дрво За Соларна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

12v Мини Големина Заштеда На Енергија Живот Пренослив 6W Соларен Панел Отворено, Соларен Панел, Соларно Дрво Дрво За Соларна

6 W 12v Монокристален Силиконски Соларен Панел На Отворено ЗА Самостојно Напојување Со Батерии Специфика�

DEN 3.00
&Т iPhone Про 256gb Злато
  • Свеж
Оценка на купувачите:

&Т iPhone Про 256gb Злато

i Phone 12 Про 5 G за преземање огромни датотеки во движење и проследување НА HDR видео Прекрасно светла 6.1инче�

DEN 0.67
Кожни Ленти Компатибилни Со Опсегот На Apple Watch, Врвна Житна Кожна Лента Тенок И Тенок Заменски Нараквица за iWatch SE &
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кожни Ленти Компатибилни Со Опсегот На Apple Watch, Врвна Житна Кожна Лента Тенок И Тенок Заменски Нараквица за iWatch SE &

[Лесно За Инсталирање] бендот може лесно да се инсталира со " слајд со еден клик".Конекторот е направен со

DEN 2.33
Талго Апсолутен Концентрат На Сјај
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Талго Апсолутен Концентрат На Сјај

Талго Апсолутниот Концентрат На Сјај помага да се поправи појавата на сите видливи знаци на досадна кож

DEN 0.67
Кајануо Женски Блузи Клиренс Долг Ракав В-Врат Обични Врвови За Жени Мода разноврсна Fall Мис Нова Европска И Американска Шифон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајануо Женски Блузи Клиренс Долг Ракав В-Врат Обични Врвови За Жени Мода разноврсна Fall Мис Нова Европска И Американска Шифон

???Есента доаѓа тивко, гардеробата е празна? Дали барате убаво, уникатно парче облека?Дизајнот на нашите �

DEN 287.84