• Свеж
Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За Kaichi К Серија Машина За Чистење

Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Прачка За Прскање Со висок Притисок, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодлива Млазница, Погодна За Машини За Чистење Од Серијата Каичи К. Опишете : Применливо за : следниве машини за чистење под висок притисок 1. Качер К2~К72. Стариот Патриот (модели : GT125, GT130, GT140, GT150, GT160)3. Стариот произведен пред 2013 година (модели : акватак 10, Акватак 100, Акватак 100 Плус, Акватак 110,Акватак 110 Плус, 115 Плус, Акватак 1200 Плус, Оди, Еко, 125)4. Трева жолта ЧЕКАН (модели : МВД1300, МВД1400 (нови)).5. Стариот Ипц Фаип; 6. Алистер 1~ 37. Машини за чистење под притисок Во Соединетите држави (Портланд, Гринворкс, итн.) Спецификации : Број на млазници : отвор на 4 млазницата : 1,12 мм материјал на цевката : пп+режим на прскање со фиберглас вода : 0о, 25о ротација и раствор на сапун конверзија спој : качермаксимален притисок : 140 бари/2000 псинклучувајќи : една прачка за прскање материјалот е безбеден и издржлив, исполнувајќи ги стандардите за тестирање. Нашите производи се разновидни, со комплетни стилови и бои и пристапни цени. Декорациите можат да ја зголемат атмосферата и да го подобрат квалитетот на животот. Погоден за Ноќта на Вештерките, Божиќ, празници и секојдневна употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Палто Мажи Маскирани Пуфер Палто, Мажи Маскирани Ј

DEN 383.84
Брег Двојна Брава Бран Стол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брег Двојна Брава Бран Стол

Неговата рамка за седење со низок профил и отпорна на ' рѓа го прават столчето со Двојна Брава кијаро уни

DEN 3.33
Костими За Ноќта На Вештерките Гузом За Мажи - Есенска И Зимска Готска Удобна Средновековна Ренесансна Јакна Зелена Големина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Костими За Ноќта На Вештерките Гузом За Мажи - Есенска И Зимска Готска Удобна Средновековна Ренесансна Јакна Зелена Големина

Зимата припаѓа на машкиот тип машки јакни, ова може да го направи целиот фустан повеќе тродимензионален

DEN 0.33
Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 0.33
Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

DEN 1119.84