• Свеж
R5B UOMO - машки чевли W BOA - антрацит портокалова флуо - големина 40

R5B UOMO - машки чевли W BOA - антрацит портокалова флуо - големина 40

Buyers rating:
DEN 1026.24

Од стоката

R5 B нуди внимателно изработена мешавина на удобност и мала тежина, вклопување, трансфер на електрична енергија и аеродинамична ефикасност. Единствената контрола на затворањето на Bo A IP1-A на R5 B е лесна, брза, безбедна, аеродинамична и удобна-и е надополнета со една лента за плови за едриличари. Јаглеродната засилена на јаглерод на R5 B е тврда за пренесување на електрична енергија и извајана за да помогне во аеродинамиката. Комбинира со докажаната поддршка и удобна фиџи : k велосипедска манжетна со извајани кревети за нозе и потпетица за поддршка за да се осигура дека секој скапоцен вати оди директно во вашите педали. Горниот микрофибер на R5 B е тврд, лесен и еластичен со доволна флексибилност за да се обезбеди удобност за стапалото на секој возач, но е доволно силен за да ги издржи барањата на трките-без казната за тежината. Перфорациите во форма на дијаманти во форма на дијаманти помагаат во управувањето со температурата и рефлексивната капа на потпетици нуди видливост на патот. R5 B UOMO тежи само 250g (големина 42,5). Се одликува со единствена контрола на затворање BOA IP1-A за лесен, брз, безбеден, аеродинамичен и удобен дизајн. Јаглерод засилена најлонска надворешна плоча е тврда за трансфер на електрична енергија и извајана за да помогне во аеродинамиката. Докажаната поддржувачка и удобна Fi'zi : k велосипедизам со извајани кревети за нозе и потпетица за поддршка обезбедува најдобра врска со педалот. Горниот микрофибер е тврд, лесен и еластичен со доволно флексибилност за да се обезбеди удобност. Ласерските перфорации во форма на дијаманти помагаат во управувањето со температурата и рефлексивната капа на потпетици нуди видливост на патот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Елен Стегс Слиплиоз Машки нордиски S.U.P.R.O Сокоп -амортизиран палто за затнување на отворено во затворен простор
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Елен Стегс Слиплиоз Машки нордиски S.U.P.R.O Сокоп -амортизиран палто за затнување на отворено во затворен простор

Најдобро продажниот лизгач на елени, нордикот ќе ве задржи топло и пријатно во текот на целата година...

DEN 255.84
Skechers Mens Relived Fit Creston Moseco Loafers
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Skechers Mens Relived Fit Creston Moseco Loafers

Машки Скекерс го опуштија вклопениот Creston Moseco Loafer Платното значи удобност и лежерен кул стил за овој лог

DEN 0.67
Академски опрема за мажи oshош Лоферс
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Академски опрема за мажи oshош Лоферс

Academie Gear Men Josh Loafer Medipth ширина, овие лекари имаат класичен дизајн Лизгајте со кожа горниот дел...

DEN 0.67
Xray Men's Brody Loafer
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Xray Men's Brody Loafer

Секогаш на тренд, секогаш на ознаката, Броди го модернизира трајниот Пени Лофер со светлечка кожа, запал

DEN 691.52
Машка клучна чика чипка патика
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка клучна чика чипка патика

Подигнете ја вашата секојдневна игра со обувки со машкиот патика за мажи на Лугц Оваа висока врвна пати�

DEN 2.00
Машка машка временска патека за патики
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка машка временска патека за патики

Воведување на машката машка Lugz, класичен патика со низок профил што е обичен и кул Овие лесни и трајни па

DEN 2.67
Ванс Ко.
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Ванс Ко.

Новак извлекува инспирација од нашиот иконски плетен фустан од Езра, стил што едноставно не можеме да и�

DEN 367.84
Класични чевли со чамци за мажи
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Класични чевли со чамци за мажи

Тоа е непречено пловење во мажот класичен брод за чевли Овој нов стил ќе има шминка за нозе во ниеден мом

DEN 728.00
Атлетски работи машки трчање чевли
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Атлетски работи машки трчање чевли

Кога барате стил, удобност и перформанси, атлетските работи што работат чевли што ги покривте Дизајнира

DEN 639.84
Xray Mens Holden Monk Strap
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Xray Mens Holden Monk Strap

Со текстурална кожа горната и чипка кон градба, овој чевли ќе ве направи господар на без напор стил Секо�

DEN 1279.84
Машки чевли за машка машка
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Машки чевли за машка машка

Горните чевли на мажот Muk Luks Men Jose Canvas имаат за цел да ви стават насмевка на лицето заради нивниот уникате

DEN 639.84