• Свеж
Тредафе Машкиот Лукас Слики отпорни на чевли

Тредафе Машкиот Лукас Слики отпорни на чевли

Buyers rating:
DEN 383.84

Од стоката

Овие чевли отпорни на лизгање на Лукас од Tredsafe имаат дизајн на чипка за прилагодливо и безбедно вклопување. Со кожена кожа и горниот дел од мрежата, овие машки чевли имаат ѓон отпорен на лизгање за дополнителна безбедност. Удобното Footropro® Footbed го намалува замор додека сте на нозе цел ден - одлично за работа и после работа со неговиот разноврсен дизајн! Материјал : Полиестер/полиуретан горен; Гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : затворање на чипка. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : тркалезна пети; отпорен на лизгање за дополнителна безбедност; Footopro® Footed го намалува заморот. Машки Лукас се лизга отпорни на чевли од Тредсафе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Dearfoams Cozy Comfort Comfort Manign's Bound Clog Slippings
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dearfoams Cozy Comfort Comfort Manign's Bound Clog Slippings

Обезбедена гел меморија за пена, табани, Supersoft Flannel, дизајни за перење машина; Има многу да се сака за овие

DEN 192.00
Елен Стегс Слиплиоз Машки нордиски S.U.P.R.O Сокоп -амортизиран палто за затнување на отворено во затворен простор
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Елен Стегс Слиплиоз Машки нордиски S.U.P.R.O Сокоп -амортизиран палто за затнување на отворено во затворен простор

Најдобро продажниот лизгач на елени, нордикот ќе ве задржи топло и пријатно во текот на целата година По

DEN 255.84
Bootивото за машка конвој од Лугц
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Bootивото за машка конвој од Лугц

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со мажот за бегство на машка конвој Издржлив и безбеден со посте

DEN 559.84
од драги палети за машка фау Шерпа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

од драги палети за машка фау Шерпа

Барате нов начин да се опуштите? Вратете се во стил со овие DF од страна на Dearfoams Men's Spplespings! DF STEPFOAM и мекиот

DEN 2.00
Класични чевли со чамци за мажи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Класични чевли со чамци за мажи

Тоа е непречено пловење во мажот класичен брод за чевли Овој нов стил ќе има шминка за нозе во ниеден мом

DEN 728.00