• Свеж
Фирмата Тезоро Фудбалски фудбалски чевли на Визари - Црно бело

Фирмата Тезоро Фудбалски фудбалски чевли на Визари - Црно бело

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Машката фирма „Тезоро фирма“ на „Визари“ е совршен за возрасни и тинејџери. Големини се одвиваат од машки 6,5 до машки 13. Горниот : врежан синтетички материјал. Outsole : обликуван TPU на отворено со транспарентни столпчиња за да се даде возбудлив изглед и чувство. За цврста трева или синтетички полиња. Оваа стилска и издржлива синтетичка кожа горна обезбедува долготрајна удобност и заштита на нозете. Неговата лесна конструкција и дизајн за дишење ги одржуваат нозете удобни во текот на целиот ден. Текстурираната надворешна плоча обезбедува одличен зафат и влечење, што го прави совршен за различни активности. Овие стилски чевли имаат затворање на чипка за безбедно и удобно вклопување. Термопластичен полиуретан ѓон. Горниот : врежан синтетички материјал. Outsole : обликуван TPU на отворено со транспарентни столпчиња за да се даде возбудлив изглед. Лесен дизајн за брза и агилна игра. Поставата за мрежи за дишење. Издржлива гумена надворешна плоча со мулти-насочена шема за влечење и стабилност на цврста земја. Подготвена јака и јазик за дополнителна удобност. Затворање на чипка за безбедно вклопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Xray Men's Brody Loafer
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Xray Men's Brody Loafer

Секогаш на тренд, секогаш на ознаката, Броди го модернизира трајниот Пени Лофер со светлечка кожа, запал

DEN 691.52
Луг машка провинција Оксфорд багажник
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Луг машка провинција Оксфорд багажник

Барате багажник во Оксфорд кој нуди ненадмината удобност и стил? Запознајте ја покраината, здрав чевли �

DEN 639.84
Bootивото за машка конвој од Лугц
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Bootивото за машка конвој од Лугц

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со мажот за бегство на машка конвој Издржлив и безбеден со посте

DEN 559.84
Dearfoams Cozy Comfort Two Slight Sliks
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dearfoams Cozy Comfort Two Slight Sliks

Дефинирани со нивниот материјал за перење и непотпетица за удобност DF Adapt Design, овие затнувања се одличен

DEN 0.67
Луг машка дијабло здраво чизма
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Луг машка дијабло здраво чизма

Барате чевли што има сè што ви треба за да уживате во вашето време и надвор од патеката? Запознајте се со

DEN 639.84
Dearfoams Mens Quilted Spplespings
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dearfoams Mens Quilted Spplespings

Променете го начинот на кој се чувствувате удобно со овие иновативни влечки за затнување! DF Adapt нуди удо�

DEN 0.33
Dearfoams ungунгла џунгла мокасин влечки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dearfoams ungунгла џунгла мокасин влечки

Однесувајте се кон нозете на иновативна здружение со овие влечки од мокасин! DF Adapt нуди удобност без пот�

DEN 255.84
Чевли со дијаметар на машки дијаметар
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Чевли со дијаметар на машки дијаметар

Немајте проблем да го погледнете најдоброто во дијаметарот на Skechers Подмачкана мазна кожа горната во сп�

DEN 2.67
Ванс Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ванс Ко.

Новак извлекува инспирација од нашиот иконски плетен фустан од Езра, стил што едноставно не можеме да и�

DEN 367.84