• Свеж
Смеа тигар јапонски стил Рамен промешан пржење, замрзнат оброк, торба со целосна големина

Смеа тигар јапонски стил Рамен промешан пржење, замрзнат оброк, торба со целосна големина

Buyers rating:
DEN 71.52

Од стоката

Смеење на тигар пилешки рамен во азиски стил, промешајте СРЈ СРЈ, замрзнат влез го носи целиот вкус на садовите на вашиот омилен ресторан, директно на вашата трпеза. Вие дури и не мора да ја оставите удобноста на вашиот дом : Земете ја вашата тава и за неколку минути можете да уживате во тантализирачки ентерии, преполни со смели, автентични вкусови што ќе ги транспортираат вашите пупки за вкус директно на улиците на Азија. Овој пилешки рамен во јапонски стил, мешавина од 21 унца, мулти-сервисен влез е направен со тестенини од јакисоба, пилешко месо од бело месо и нежни зеленчуци во автентичен јапонски инспириран сос. Смеење на тигар јапонски стил Рамен промешан пржење. Добредојдовте на најбрзиот начин до фантастично искуство со рамен! Јакисоба тестенини, сочно пилешко бело месо и нежни зеленчуци се натопени во сос во јапонски стил што ќе ви прочистуваат пупки за вкус. 15 минути е сè што ви треба за да им дадете на сите на вашата трпеза со вкус, забавно и диво брза чинија во стилот на азиски стил! Една 21 унца се смее на тигар Рамен Нудл замрзнат влез. Замрзнат мулти сервирајте го пилешкото јадење. Оброк со вештини за квалитет во ресторанот во азиски стил. Гордо произведен во срцето на САД. Одлично за порибување на замрзнувачот со брзи и лесни оброци за целото семејство. 280 калории по порција. 12g протеини по порција. 3 порции по пакет. Целосна големина. Служење со големина 1 чаша (198g).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Клиренс Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Клиренс Фустан

Женско Мајчинство Висок Струк Лабав Замав Со Тркалезен Врат Бременост Секојдневен Миди Фустан Со Џеб в�

DEN 574.08
Исклучителна Карирана Печатење Едноделна Прашка Дневен Цртан Филм Мало Бебе Девојче Комбинезон Ромпери Црвено
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Исклучителна Карирана Печатење Едноделна Прашка Дневен Цртан Филм Мало Бебе Девојче Комбинезон Ромпери Црвено

ДАЕТИРОС Свиленкаст Кариран Комбинезон Цртан Филм Едноделна Прашка Дневно Мало Бебе Девојче Ромпери Р�

DEN 256.00
Математички Симболи Површина Килими Вратарска Покривка За Лице Нелизгачки Подна Подлога Тепих За Дневна Соба Кујна Мијалник
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Математички Симболи Површина Килими Вратарска Покривка За Лице Нелизгачки Подна Подлога Тепих За Дневна Соба Кујна Мијалник

ЗИКАНЦН Површина Килими Врата ВрататаМатематички Симболи Крпа Нелизга Кат Мат Килим За Дневна Соба Куј

DEN 0.67
Детска Игра Постер Печатење-Авишек Дас
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детска Игра Постер Печатење-Авишек Дас

Детска Игра Постер ПечатењеAvishek Das (24 x 15) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или по�

DEN 271.20