• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „свиња I“ платно уметност од Мерион Роуз

Трговска марка ликовна уметност „свиња I“ платно уметност од Мерион Роуз

Buyers rating:
DEN 1530.08

Од стоката

Уметник : Marion Roseubject : Animalsstyle : Modern-Cenury Modern Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има свиња што стои на црвена позадина. Giclee (JEE-CLAY) е напреден процес на правење печатење за создавање високо Квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Мерион Роуз „Свиња I“ платно уметност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Супер привлечна сандала, Стејси од Лесна улица има клин завиткан од јута што се флексира за вашето задов

DEN 2.33