• Свеж
Под портокалово дрво Рамка за печатење на сликарство

Под портокалово дрво Рамка за печатење на сликарство

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Карактеристики : -АРТВОД од Ен Барнс. -Арие подготвени да висат. -Пококува сертификат за автентичност. -Професионално врамени и монтирани. -Наптерот на квалитетот giclee на архивата хартија со висока резолуција. -ИВОДЕН КВАЛИТЕТ НА Квалитет Неиздржана рамка. Предмет : -Сенски. Пол : -нетрална. Стил (стар) : -Современа. Боја : -Маликолор. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Тип на производ : -Отпечаток на сликарство. Примарен уметнички материјал : -Папар. Големина 24 "H x 16 " W x 1,5 "d - големина : -small 18 " - 24 ". Димензии : големина 24 " h x 16 "w x 1.5 " d - целосна висина - горе до дното : -24 ". Големина 24 " h x 16 "w x 1.5 " d - целокупна ширина - од страна на страна : -16 ". Големина 24 " H x 16 "W x 1.5 " Г - целосна длабочина - предна до грб : -1.5 ". Големина 24 " H x 16 "W x 1,5 " D - целосна тежина на производот : -6 bs. MAAX5957 има уметнички дела од Ен Барнс. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално врамени и монтирани. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Висококвалитетен издржлив не-воен Framesubject : Scenic. Пол : Неутрален. Стил (стар) : современ. Боја : повеќебојно. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed. Тип на производ : Печатење на сликарство. Примарен уметнички материјал : хартија. Големина (18 "H x 12" W x 1,5 "D) : Мал 18" -24 ". Големина (24" H x 16 "W x 1.5" D) : мали 18 "-24". Големина (30 "H x 20" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (36" H x 24 "W x 1.5" D) : Голем 33 "-40". Димензии Големина 18 "H x 12" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - страна на страна : 12 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 24 "H x 16" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 16 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 30 "H x 20" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 30". Севкупна ширина - страна на страна : 20 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 36 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 36". Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 8 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.