• Свеж
Сет за безбедносно куќиште за брануваа на махрус, вклучително и брануваа, брануваа столбови, капачиња и ракави од пена од брануваа - се вклопуваат во 8 -та тркалезна ?

Сет за безбедносно куќиште за брануваа на махрус, вклучително и брануваа, брануваа столбови, капачиња и ракави од пена од брануваа

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Сега можете да уживате во вашето искуство со скокање, знаејќи дека сте целосно заштитени со оваа висококвалитетна мрежа за куќиште што е докажано за временски услови и да ве заштити од која било несреќа. U-завртките ги поврзуваат столбовите за куќиште на брануваа со главната рамка на брануваа, секој пол користи 2 завртки за да ја задржи цврстата структура на брануваата. Вклучено во сетот : Овој сет за безбедносно куќиште за брануваа на горниот отскок на брануваа вклучува мрежа за безбедносно куќиште, 6 тешки горни и долни лаптолински столбови, ракави за пена од брануваа за столбови, 6 капачиња од брануваа од брануваа и 12 U-завртки (2 U-завртки за Секој пол) . Внатрешниот модел е дизајниран да ја зголеми безбедноста со значителното растојание од столбовите. Безбедноста на брануваата, исто така, ја зголемува стабилноста на вашиот брануваа и спречува и структурно извртување. Оваа бранувана мрежа е тестирана за неговата безбедност и издржливост за да се обезбеди максимална заштита. Овој сет исто така вклучува и капачиња од брануваа за да ги покрие горните рабови на столбовите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.