• Свеж
Jewelersclub Citrine прстен накит за роден камен - 0. Карат цитрин 0. Стерлинг сребрен прстен накит со бел дијамантски акцент - Gemstone Rings со хипоалергичен 0. Стерлинг сребрена лен

Jewelersclub Citrine прстен накит за роден камен - 0. Карат цитрин 0. Стерлинг сребрен прстен накит со бел дијамантски акцент

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Живописно парче акцент што свети одвнатре. Направено со вистински скапоцени камења со цитрини, бели дијаманти и 0,925 Стерлинг сребро. За разлика од ефтино изработените прстени со скапоцени камења за жени кои испаѓаат лажни, со досадни, рамни камења со рамнини, аглински прстен на Jewelers Club, има оригинален камен од 0,25 карат цитрин, прекриен со вистински бели дијаманти кластери .. Изработена со грижа и стручна изработка и поставена во хипоалергичен, 0,925 Стерлинг сребрен опсег, овој прекрасен жолт овален прстен е трајно направен со врвни материјали што го издвојуваат од останатите . Нашите оригинални карактеристики на цитрински прстен : . - 0,25 Карат Цитрин скапоцен камен. - Кластери со бели дијаманти. - Хипоалергичен 0,925 Стерлинг сребрен опсег прстен (нула никел или олово). - Деликатен дизајн со трајно, долготрајно занаетчиство. Зачудувачки подарок за вашиот значаен друг, мама, сестри и најблиски! Нашите цитрински прстени за жени и прстени со родилни камења убаво ги комплиментираат сите тонови на кожата. Дајте им како роденденски подароци за мајка и подароци за жени во вашиот живот!. На Jewersers Club, ние сме горди да им понудиме на нашите клиенти ексклузивни, врвни квалитетни агтрински накит за накит по разумни цени. Ние ги занаетиме нашите уникатни прстени за жени со грижа, да ви дадеме апсолутен најдобар квалитет, уметност и изработка за стапката. Просечниот прстен за раѓање на цитрин, честопати излегува дека не е оригинален, со faux агтрински камен кој изгледа досаден и рамен. Агтринскиот прстен на Jewelers Club има вистински 0,25 каратски скапоцен камен со цитрин, пресечен во прекрасна овална и подобрена со вистински бели дијаманти кластери од двете страни. Со хипоалергичен, светлечки амбиент од 0,925 Стерлинг сребро, живописното, жолтиот, жолтиот сенка, ги комплиментираат сите тонови на кожата . додека другите прстени со скапоцен камен се ефтино направени и лесно се наведнуваат и се кршат и се кршат лесно, нашиот цитрински камен прстен е квалитетен изработен за да трае. Иако е вулгарен и елегантен во дизајнот, овој цитрин и дијамантски прстен е ништо друго освен кревко, направено со долготрајна, издржлива 0,925 Стерлинг сребрена лента и поставување. Ако имате какви било прашања во врска со големината на опсегот, ве молиме, посетете се до нас директно за да ви помогнеме да го пронајдете вашето совршено вклопување . живописен, зачудувачки подарок што секогаш ќе го негува. Без разлика дали го надавате овој прстен на скапоцен камен на вашата мајка на Денот на мајката, вашиот значаен друг како специјално изненадување или ветувачки прстен, или пријател или сакана личност како прослава на нивниот уникатен родител, примателот ќе го обожава облечената на оваа 0,25 каратна искра на нејзината рака.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш
  • Свеж
Оценка на купувачите:

LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш

LED трепкачката светлина е новина светилка која вклучува различни ОБОЕНИ LED модули (Црвена, Портокалова, �

DEN 1.67
Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги

Големина : С Половината : 76см / 29.92" Колк : 110см / 43.31" Должина : 101см / 39.76" Големина : М Половината : 78см / 30.71" Кол

DEN 1.00
Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 0.67
Ван Дер Хаген Природни Свиња Четка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ван Дер Хаген Природни Свиња Четка

Ако ти?повторно само што ќе влезете во влажно бричење, Треба Да земете Четка За Свиња ВАН ДЕР ХАГЕН...

DEN 3.33
Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В

Притисни Нагоре Цветни Печатење Градник За Жени Градници Ниту Една Долна Жица Градник Пред Затворање Д�

DEN 2.33