• Свеж
Коте светлосни денови со долги незначини пантолони 135CT

Коте светлосни денови со долги незначини пантолони 135CT

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Lightdays Kotex Longdays Dondented Pantiliners 135 CT, ви помагаат да ви дадете свежо чувство. Овие лесни Kotex природна рамнотежа пантолони се тенки и подолги од просечните облоги кои ви овозможуваат ниво на квалитет на заштита од можни протекувања. Специјален дизајн на удобност Флекс е направен за да им овозможи на Kotex Lightdays долгите неотворени пантолони да се движат додека се движите, така што ќе бидете удобни и лагер останува на место. Памучен мек капак на овие облоги има само навестување на витамин Е и алое, така што тие се нежни на деликатна кожа. Ознаките не се издвојуваат и ослободени од какви било вештачки мириси или мириси. Kotex Lightdays Долги неотворени пантолони : Комфорт-Флекс дизајн за да се движите со вас. Останете во место за заштита за вашата удобност. Секоја бариера за истекување. Памучен мек капак.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Математички Симболи Површина Килими Вратарска Покривка За Лице Нелизгачки Подна Подлога Тепих За Дневна Соба Кујна Мијалник
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Математички Симболи Површина Килими Вратарска Покривка За Лице Нелизгачки Подна Подлога Тепих За Дневна Соба Кујна Мијалник

ЗИКАНЦН Површина Килими Врата ВрататаМатематички Симболи Крпа Нелизга Кат Мат Килим За Дневна Соба Куј

DEN 0.67