• Свеж
Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет

Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Чувајте го своето омилено updo на место со овие премногу-слатки клипови од Claw од Wonder Nation. Изберете од забавни бои и стилови за да се мешаат и да се совпаѓаат со нивната облека на денот за симпатичен пресврт на нивните секојдневни фризури. Материјал : пластика. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 клипови за коса. Затворање : клип на канџи. Карактеристики : разновидни бои и отпечатоци. Чудо на салонот за коса клип за коса 2-пакет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Прстени со трансформатори, 12pk
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Прстени со трансформатори, 12pk

Трансформирајте ја вашата следна забава во најкул настан наоколу, со оваа официјално лиценцирана тема �

DEN 103.20
Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga

Бескрајни свежи опции за брзо сецкање, мешање и пире Овој компактен и лесен 3,5 чаша за чаши за чаши е идеа

DEN 2224.00