• Свеж
Машки врвови на Етис Скејт со високи чевли со чипка нагоре

Машки врвови на Етис Скејт со високи чевли со чипка нагоре

Buyers rating:
DEN 367.84

Од стоката

Летајте и одете! Овие врвови скејт чевли од Etnies имаат дизајн со висок врв со кожа и синтетички горе за крајната удобност и издржливост. Со засилени панели на сите соодветни места, овие чевли имаат обликуван чорап од пена што обезбедува дополнителна утеха. Бела гума од средна и црна гума од надворешната страна обезбедуваат издржливост и зафат што ви треба за одлично возење. Печатеното и врежано лого на Етис на задниот квартал го комплетира изгледот, без разлика дали лизгате или само се дружите. Материјал : Suede кожа/полиестер горен; Полиуретан/гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на чипка. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : тркалезна пети; обликувана пена инло; печатено и врежано лого; бела гума средна боја; црна гумена надворешна плоча за дополнителен зафат; Кожа и синтетички горен; Подготвена јака и јазик. Мажите врвови скејт-врвни чевли со врвни чевли од ети.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Xray Men's Brody Loafer
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Xray Men's Brody Loafer

Секогаш на тренд, секогаш на ознаката, Броди го модернизира трајниот Пени Лофер со светлечка кожа, запал

DEN 691.52
Луг машка провинција Оксфорд багажник
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Луг машка провинција Оксфорд багажник

Барате багажник во Оксфорд кој нуди ненадмината удобност и стил? Запознајте ја покраината, здрав чевли �

DEN 639.84
Bootивото за машка конвој од Лугц
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Bootивото за машка конвој од Лугц

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со мажот за бегство на машка конвој Издржлив и безбеден со посте

DEN 559.84
Класични чевли со чамци за мажи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Класични чевли со чамци за мажи

Тоа е непречено пловење во мажот класичен брод за чевли Овој нов стил ќе има шминка за нозе во ниеден мом

DEN 728.00
Еленс стади на мажите Вејлон, отпорен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Еленс стади на мажите Вејлон, отпорен

Еленот Stags Waylon е нов класик, дизајниран за денешниот човек Со стилските ткаенини што се отфрлаат на вода

DEN 2.00
Елен Стегс Слиплиоз Машки нордиски S.U.P.R.O Сокоп -амортизиран палто за затнување на отворено во затворен простор
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Елен Стегс Слиплиоз Машки нордиски S.U.P.R.O Сокоп -амортизиран палто за затнување на отворено во затворен простор

Најдобро продажниот лизгач на елени, нордикот ќе ве задржи топло и пријатно во текот на целата година По

DEN 255.84