• Свеж
Вокер 250-Вокер Ое Кислород Сензор

Вокер 250-Вокер Ое Кислород Сензор

Buyers rating:
DEN 402.72

Од стоката

Вокер Производи За Управување Со Моторот и сензори За кислород/Воздух-Гориво се дизајнирани и развиени За Да бидат Оригинални Производители На Опрема замена за многу возила ширум светот. Секој број на дел е произведен за специфичната апликација, положбата за поставување на возилото и ќе обезбеди соодветни повратни информации за дијагностичкиот систем како што бара ЕКУ.Поновите возила ќе складираат кодови за дефекти ВО ЕКУ, некои ќе се однесуваат на погодениот сензор и неговите поврзани системи. Неуспешниот сензор може да се направи познат со тоа што ќе предизвика моторот да работи лошо, да ја зголеми потрошувачката на гориво, емисиите на издувни гасови или да осветли индикаторско светло за дефект (МИЛ). Сензорот, ременот за жици и конекторот исто така треба да се проверат за физичко оштетување. Ова најверојатно ќе предизвика и скратување на нивниот работен век.Ние сме автомобилска КОМПАНИЈА ИСО9001/тс 16949 сертифицирана компанија, со паралелна услуга за клиенти, маркетинг и испорака. Нашите електронски и хартиени каталози се дизајнирани за денешниот брз пазар, заедно со нашето привлечно пакување. Од 1946 Година, Производите На Вокер се избор број еден за сензорите за управување со моторот и компонентите на системот за гориво потребни за вашето возило. Вокер 250-25111 Вокер Ое Кислород Сензор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Gerber Baby & Toddler Girls Tunic & Legging Set, 2-парчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Gerber Baby & Toddler Girls Tunic & Legging Set, 2-парчиња

Подгответе се за есен забавно со нашите комплети за туника и нозе од 2 парчиња! Секоја облека за бебиња е

DEN 175.68
Трендови меѓународни плазми за врамен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трендови меѓународни плазми за врамен

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите

DEN 143.84
Ролинг Кантри Хилс Фарм Пејзаж Пејзаж графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ролинг Кантри Хилс Фарм Пејзаж Пејзаж графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 1055.84