• Свеж
Алохаидивио Дами Фустани Дозвола, Жени Лето Повик Круг Вратот Краток Ракав Преклопен Печатени Фустани

Алохаидивио Дами Фустани Дозвола, Жени Лето Повик Круг Вратот Краток Ракав Преклопен Печатени Фустани

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Добредојдовте Во Женскиот Бутик Алохаидивио!Од секојдневни секојдневни до свечени прилики, од пролет до лето доumn и зима, Алохаидивио ги има најважните работи за гардероба што ви се потребни.Секоја облека што ја нудиме е внимателно избрана со акцент на квалитетот и вниманието на деталите, овозможувајќи ви да зрачите со самодоверба и убавина во секој амбиент.Ве молиме погледнете ја табелата со големинаако имате какви било прашања во врска со овој производ, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа за да ви обезбедиме подобро решение. ●Висококвалитетна Ткаенина Е Изработена од висококвалитетен материјал, мека, удобна, дише, пријателска за кожата, удобна за допир и носење, прекрасна еластична, прави да се чувствувате добро. ①Карактеристики : Секојдневен Стил, Силуета Од А-Линија, Два Странични Џебови, Без Ракави, Тркалезен Врат, Кратка Должина, Не Обложена, Фустан Од Резервоар, Лелеав Фустан, Сарафан, Фустан За Лулашка, Летен Фустан, Лабав Фустан. ●Фит Пригода : Секојдневна / Плажа/Забава/Работа/соборена страна/Обично. Совршени фустани за закачување низ куќата и излегување на задачи. Исто така, изгледа секси ако го спарите со појас. Ве молиме Имајте Предвид Дека Пред нарачката, ве молиме проверете ја табелата со големини; Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Ако имате било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со нас. Ние секогаш сме подготвени да одговориме на сите прашања што ги имате. €Клучен збор : женски блузи, жени плус големина, женски врвови дозвола undr 5 5,женски блузи, блузи за жени,женски фустани,женски фустани дозвола,женски фустани плус големина,женски фустани под 1 10,гроздобер фустани за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.