• Свеж
Полумесечина Адж Клуч12 блекчуш Зафат

Полумесечина Адж Клуч12 блекчуш Зафат

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Од воведувањето на оригиналниот клуч за полумесечина во раните 1900-ти, брендот ЗА ПОЛУМЕСЕЧИНА стана синоним за прилагодливи клучеви. Прилагодливите клучеви од втората генерација можат да се пофалат со поширок кнур за полесно прилагодување и ласерска гравирана скала на главата, обезбедувајќи брз и удобен начин за одредување на големината на прицврстувачот. Произведен од легиран челик со завршница од црн оксид за да се спротивстави на корозијата, овозможува клучевите да се користат во професионални и индустриски услови, како и дома. Широкиот капацитет на вилицата овозможува секоја алатка да работи со повеќе големини на прицврстувачи. Пошироката рачка има нелизгачка перница зафат што обезбедува подобра удобност и помал стрес на раката на корисникот. Широк кнурл за полесно прилагодување и зголемено оптоварување на прицврстувачот за да се намали лизгањето. Широкиот зрак на рачката обезбедува поголема удобност и помал стрес на раката. Вилицата со широк капацитет овозможува секој клуч да работи со повеќе големини на прицврстувачи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња

Останете удобно цел ден и ноќ во овој тајно богатство сет на пижами со 3 парчиња Направени во ултрамека т

DEN 271.68
Направени со тестенини сос tmto bsl org, оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Направени со тестенини сос tmto bsl org, оз

Органски домати од босилек тестенини сос тестенини, со lovesубовник? Сос од тестенини е направен во мали с�

DEN 31.68
Трендови меѓународни плазми за врамен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трендови меѓународни плазми за врамен

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите

DEN 143.84
Cardенски качулка кардиган
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Cardенски качулка кардиган

Cardенскиот качулка Дастер Кардиган од следното може да се носи како моден основен или како трендовски џе

DEN 2.33
Mizuno Pro Select MITT 33,5 “
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mizuno Pro Select MITT 33,5 “

Mizuno Pro Select го комбинира богатото наследство на серијата Mizuno Pro со напредни скенирања на ракавици на стот�

DEN 2399.20
Basset 4 Рамка за печатење во сликарство
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Basset 4 Рамка за печатење во сликарство

Карактеристики : професионално врамени и монтирани на архивата без киселина Арие подготвени да висат...

DEN 1.33
DesignArt Black and Gold Swilt II Canvas Wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

DesignArt Black and Gold Swilt II Canvas Wallидна уметност

Оваа прекрасна црна и златна свитр II платно уметност се печати со употреба на највисок квалитет на маст�

DEN 2.67
Quilенски ватиран од страна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Quilенски ватиран од страна

Ватичаниот елек на Авиа ви дава разноврсност во слојот без разлика дали сте внатре или надвор...

DEN 464.00
Свежи жолти нектарини, ЛБ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Свежи жолти нектарини, ЛБ

Вкусете го неодоливиот вкус на овие свежи жолти нектарини Со црвена и жолта боја, овие сочни нектарини с

DEN 165.92