• Свеж
Бафало Игри 500-Парче Џено Народи Општата Продавница Испреплетени Сложувалка

Бафало Игри 500-Парче Џено Народи Општата Продавница Испреплетени Сложувалка

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Врз основа на уметничките дела На Народите Џено, оваа сложувалка од 500 парчиња со наслов "Општа Продавница" прикажува шарена слика на Заспаната Шуплива Општа Продавница, антиквитети, животни и добро живеење во оле. Парчињата од оваа загатка се поголеми од традиционалните парчиња загатки, што ги прави полесни за гледање и држење за пријатно искуство со загатки. Вклучен е и постер за бонус загатки, така што ќе имате корисна референца за тоа како треба да изгледа завршената загатка додека ја составувате вашата. Бафало Игри 500-Парче Џено Народи Општата Продавница Испреплетена Сложувалка Готовата големина на Оваа Бафало Игри Џено Народи 500-парче загатка е 21,25 х 15 инчи. Целосна боја бонус постер вклучени за помош во решавањето. Произведени од материјали со врвен квалитет, вклучувајќи 100% рециклирана картон. Бафало Игри загатки се произведени со користење на заштитен знак "Совршен Предвремени" технологија обезбедување на тесни испреплетени вклопуваат помеѓу парчиња. Секоја слика е внимателно избрана за да создаде задоволувачко искуство со загатки до последното парче.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Килим на крајбрежниот распон, 22,5 37
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Килим на крајбрежниот распон, 22,5 37

Прекрасната уметност од дождовните шанки создава дизајн на крајбрежен тематски дизајн во нијанси на си

DEN 0.33
Ван Зиверден Аквилегија Колумбин Артизиски мешавина на растителни корени повеќебојни делумно сонце повеќегодишен опрашувач lb
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ван Зиверден Аквилегија Колумбин Артизиски мешавина на растителни корени повеќебојни делумно сонце повеќегодишен опрашувач lb

Aquilegia е родна во Европа и е позната по неколку вообичаени имиња како што се Колумбин, Crowfoot и Houndet на Баба...

DEN 1.67