• Свеж
Глонме Дами Краток Мини Фустан Копче Кошула Фустани Ревер Партија Обична Лабава Долги Ракави Розова С

Глонме Дами Краток Мини Фустан Копче Кошула Фустани Ревер Партија Обична Лабава Долги Ракави Розова С

Buyers rating:
DEN 331.04

Од стоката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Мини Фустан, Секојдневни Фустани, Пролетен Есенски Фустан, Лабави Фустани Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Двоен Слоевит : Црна, Зелена, Портокалова, Розова, Црвена, Грав Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекснек : Должина На Ревер : Должина на кратки Ракави : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. 2. Дизајн : Секси Фустан Со Еднобојна Кошула. Двослојниот Дизајн Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Гардероба Главен Фустан.3. Карактеристика : Фустани Со Лабави Копчиња, Фустан Со Цврста Боја Со Долги Ракави, Фустан Со Висок Низок Раб, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Краток Мини Фустан, Пролет Fall Фустани, Партија Празник Фустан, Кошула Фустан. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Фустан Со Еднобојна Боја Со Ревер, Краток Мини Фустан со Долги Ракави, Двослоен Фустан, Фустани Со Копчиња, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Пука за starsвездите платно уметност од Елизабет Калдвел, црна мат, дрвена рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трговска марка ликовна уметност Пука за starsвездите платно уметност од Елизабет Калдвел, црна мат, дрвена рамка

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

DEN 0.67
Чипка на трепет SLV врвот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Чипка на трепет SLV врвот

Ова без граници цврстиот плетенка на помлад, чипка на вратоврска вратот, кратки ракави, блуз од јака од ј

DEN 207.84