• Свеж
Носете Ремен За Столче За Плажа Преклопен Стол Прилагодлив Носач За Столче За Плажа

Носете Ремен За Столче За Плажа Преклопен Стол Прилагодлив Носач За Столче За Плажа

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Карактеристики : Доволно За Употреба и Замена : пакетот ви обезбедува 3 парчиња ремени за столици (столици кои не се вклучени), сигурни по квалитет и доволни по количина, доволно за да ги користите и замените во секојдневниот живот; Можете да ги користите за носење различни предмети, како што се столици за плажацврст и Сервисен За Да Ви Служи : овие ремени за столчиња за плажа за носење усвојуваат квалитетен полиестер како материјал, цврст и цврст, тешко се крши, избледува или деформира, поминува низ убава Изработка, Со Фина носивост и отпорност на абење, со долг работен век прилагодлив дизајн : секој преклопен стол носи ремен мерки прибл. 3,8 см/ 1,5 инчи во ширина, должината на ременот е околу 105-180 см/ 41,34-70,87 инчи, погодно за да се прилагодите според вашите реални потреби со бравата, погодно за носење на повеќето артикли Носете Поудобно : овие ремени за носење стол имаат дизајн со токи што ќе ви помогне брзо да се поврзете и исклучите, заштедувајќи време и напор; во исто време, тие доаѓаат со подлогата за рамо и десната ширина, корисна за намалување на притисокот на рамената и ве прави поудобни при носењеидеални надворешни резерви : овие носачи на столчиња за плажа се соодветни за столчиња за преклопување, електрични скутери, детски велосипеди, велосипеди за возрасни, мини мотоцикли, спортска опрема, Велосипеди За Рамнотежа, велосипеди за преклопување и други работи со тркала што одговараат на ремените; тие ви помагаат да ги ослободите рацете за да правите други работи, убави помагачи за вашите одмори на плажа, кампување и други активности на отвореноспецификација : материјал : полиестеркол : како што прикажуваат сликите големина : прибл. 3,8 см/ 1,5 инчи во ширина, должината на ременот е околу 105-180 см/ 41,34-70,87 инчи содржина на пакетот : 3 х Прилагодлив стол за плажа носете ремени белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ауџеа Ноќта На Вештерките Есенски Зимски Пуловер Дуксери За Жени, Лабави Дуксери За Жени Есенски Модни Врвови За Дуксери Обични
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ауџеа Ноќта На Вештерките Есенски Зимски Пуловер Дуксери За Жени, Лабави Дуксери За Жени Есенски Модни Врвови За Дуксери Обични

Добредојдовте во нашата продавница Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и да се надеваме дека ќе �

DEN 478.24
Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб

Спецификации : 169 Мат Црни Тркала ОД ОЕ КРЕАЦИИ 24" х 10", +31 Офсет, 6х139, 7 Шема На Завртки, Центар од 78,3 мм...

DEN 2.00
Лацихоп Жени Чизми До Глуждот Странични Чизми Со Патент Секојдневен Блок Канцеларија За Подигање На Потпетици Зимски Кратки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лацихоп Жени Чизми До Глуждот Странични Чизми Со Патент Секојдневен Блок Канцеларија За Подигање На Потпетици Зимски Кратки

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Женски Стил : Чизми До Глужд, Чизми, Модни Чизми, Блок Чизми За Потпетици, Крат

DEN 751.84
Црна Керамички Полиран Бенд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црна Керамички Полиран Бенд

Дајте карактеристичен изглед на вашиот стил со оваа црна керамичка купола Оваа лента широка 8мм има зао�

DEN 604.32
Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,

Прифатлива, СО високи перформанси, НИСКО одржување ПРЕДВОДЕНА влез и двор светло е сигурен и сигурен бе�

DEN 1.67
Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница

Донесете Ја Вашата Зона Дневна Живот! Додадете малку возбуда со Комбинираниот Комплет За Спиење Виножи�

DEN 447.68