• Свеж
Универзитетот Винсор И Њутн Четка, Серија 233, Кратка Рачка, Круг, 5

Универзитетот Винсор И Њутн Четка, Серија 233, Кратка Рачка, Круг, 5

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Четка За Универзитетот винсор и Њутн, Серија 233, Кратка Рачка, Тркалезна, 5добар квалитет, бела најлонска четка за коса која е доволно цврста за употреба со масло и акрилик и доволно мека за употреба со боја на вода. Идеален за уметници кои имаат потреба од четка за сите намени. За широки миења со разредена боја. Долготрајна беспрекорна ферула, Зачинета рачка од тврдо дрво, рачката има закосен врв за горење или стружење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Надворешната Опашка Светлина, Одговара-Тојота Корола Седан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Надворешната Опашка Светлина, Одговара-Тојота Корола Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 4236.00
Мармонт Хил Фаќање На Големиот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мармонт Хил Фаќање На Големиот

Норман Роквел беше еден Од водечките Американски уметници Тој избра да ја раскаже приказната За Америк�

DEN 768.00
Мотор кх - ХВАЦ Грејач Црево
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мотор кх - ХВАЦ Грејач Црево

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Хидрауличните Цевк�

DEN 0.33
Вокер 250-Вокер Ое Кислород Сензор
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вокер 250-Вокер Ое Кислород Сензор

Вокер Производи За Управување Со Моторот и сензори За кислород / ВоздухГориво се дизајнирани и развиени

DEN 402.72