• Свеж
Глоббер-Примо Преклопен Скутер Со Активирани Светла За Движење, Длабоко Розова

Глоббер-Примо Преклопен Скутер Со Активирани Светла За Движење, Длабоко Розова

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Скутерот За Преклопување Глоббер Примо е најостриот и најимпресивниот скутер на пазарот. Овој модел обезбедува функционалност и патентирани иновации за леснотија на користење. Патентираниот систем за преклопување има безбедно и лесно странично копче за притискање, овозможувајќи лесно складирање или режим на количка. Како дополнителен бонус, тркалата светнуваат! Максималниот капацитет на тежина е 220 килограми. Идеален за возраст од 3 години и повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ од ГУШЕЊЕ Мали делови. Не за деца под 3 години. Движење-активирани светла на тркалата. Патентирано копче за заклучување на управувачот кое го поправа системот за управување на двете предни тркала за да се движи само напред и назад за обука. Широка композитна палуба против лизгање на супер ниска метална армирана конструкција. Алуминиумска Т-шипка со прилагодлива висина 3 со ракав против гребење во внатрешноста на анодизираната колона во боја. Капацитет на тежина : 220 фунти. Возраст 3 и повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Р тркало удар скутер фудбал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Р тркало удар скутер фудбал

Скутер за Дете, Мини Скутер, Преклопување И Прилагодлива Висина ЗА МОМЧИЊА И Девојчиња БЕЗБЕДНОСНИ ПОДА

DEN 0.67
Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина

Скутерот на зикомкцијата ZycomotionZycom Zipper 3 тркала е идеален прв скутер за вашето дете со забавни тркала за с

DEN 2.67
Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива

Боја : Тел Поставување на висина на рачката : Прилагодливо 27,8 / 30.9 / 34.1 (инчи) Дијаметар на големината на тр

DEN 2.00