• Свеж
Jordanордан Производство 54 84 Цреша црвена лента Громет Полу-Шеер Надворешна панел за завеси

Jordanордан Производство 54 84 Цреша црвена лента Громет Полу-Шеер Надворешна панел за завеси

Buyers rating:
DEN 191.84

Од стоката

Оладете се додека собирате комплименти за вашиот беспрекорен дизајн вкус кога ќе го додадете овој сет од 54-инчи од 84-инчни панели за завеси во вашата оаза на отворено. Наменети да течат со летото ветре, овие лесни панели за завеси имаат полу-чиста ткаенина која обезбедува доволно сенка за блокирање на сончева светлина за да ве одржи ладно без премногу затемнување на вашиот двор или белведер. Овие издржливи завеси на отворено се изградени од ткаенина отпорна на вода, мувла и мувла и мувла, која ќе изгледа одлично цела сезона. Плус, секоја Grommet панел е заштитена со УВ за да спречи избледување по часови забава на сонце. Донесете софистициран стил на надворешните места за живеење со овој сет на проток на завеси во кој има зашиен раб на полите од секоја страна за завршен изглед. Издржливите грднести од не'рѓосувачки челик по должината на врвот ја спречуваат ткаенината да се распаѓа и да се лизга низ шипките за завеси. Најдобро од сè, овие панели со врвен врв додаваат шик сенка без додавање на одржување, благодарение на ткаенината со лесна нега што бара само брзо место чиста со сапун, вода и мека крпа. Јордан Производство 54 "x 84" Цреша црвена лента Громет Полу-Шеер Надворешен панел за завеси (2 пакувања) Сет од 2 надворешни панели за завеси, секоја мерка 54 "ширина x 84" должина. Осум громи по панел, секој со мерење 2 "дијаметар. Ткаенина подготвена на отворено. Трајниот полиестер се спротивставува на вода, дамки, мувла и мувла, со до 500 часа УВ заштита за да се спречи избледување од изложеност на сончева светлина . полу-Шеер ткаенина. Лесни, нелицирани панели ја намалуваат осветленоста без да ја блокираат целата светлина . надградете ги на отворено. Додадете ветровито стил и сенката за ладење на вашиот белведер, внатрешен двор и повеќе со овие разнобојни панели за завеси. Легање и слајд лесно над завесите со дијаметар до 1,5 ”. Завршен изглед. Сите четири страни на панелите имаат зашиен полите за додаден стил и издржливост . лесни за чистење. Чувајте ги панелите за завеси кои изгледаат ново со чистење на самото место со меко крпа, благ сапун и топла вода . Тежините на завесите не се вклучени. Вистинските бои може да варираат од претставување на екранот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ткаенина од лажица-Геометриски Кафеави Линии Од Лебдено Дрво Едноставен Апстракт Отпечатен на Мини Ткаенина покрај Дворот -
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ткаенина од лажица-Геометриски Кафеави Линии Од Лебдено Дрво Едноставен Апстракт Отпечатен на Мини Ткаенина покрај Дворот -

Современите Линии Блокираат Геометриска Едноставна Ткаенина Отпечатена од Лажица Бти Минки широка 54 и�

DEN 3.00
Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет

Чувајте го своето омилено updo на место со овие премногуслатки клипови од Claw од Wonder Nation Изберете од забавн

DEN 2.33
Емери, Кристин Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Зелени И Сиви Лисја
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Емери, Кристин Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Зелени И Сиви Лисја

Кристин Емери претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 13х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

DEN 527.84
Ф Каталитички Конвертор Заптивка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ф Каталитички Конвертор Заптивка

Мале каталитички конвертор заптивка е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и

DEN 2.67
Дозвола За Заштеда На Fall
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дозвола За Заштеда На Fall

Женска Висококвалитетна Плисирана Газа Здолниште До Колена Танцување За Возрасни Skirt Features : 1.It изработе

DEN 1.00
Бебе Момче Есенска Тренерка Печатење Со Пруги Дуксер Со Долги Ракави И Еластични Панталони за Облека За Мали Деца
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бебе Момче Есенска Тренерка Печатење Со Пруги Дуксер Со Долги Ракави И Еластични Панталони за Облека За Мали Деца

Бебе Момче Падне Тренерка Шарени Печати Долг Ракав Дуксер Дуксер И Еластични Панталони За Дете 2 Парче О

DEN 303.84