• Свеж
Без граници за машка и голема машка дуксерска маичка, големини XS-5XL

Без граници за машка и голема машка дуксерска маичка, големини XS-5XL

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Донесете уличен стил на вашиот случајен плакарот со оваа дуксер за дуксери од без граници. Класичен и удобен во мека ткаенина од руно, опуштениот изглед се издвојува со смел графички принт што парови со вашите омилени клоци или чизми за основно носење викенд. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 1 преден кенгур џеб има најважни работи. Карактеристики : Мека ткаенина од руно; прицврстен аспиратор за влечење; опседнат манжетна и половината; Графички принт. Машка и голема машка графичка дуксер од качулка од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нема граници машка пријатна худи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Нема граници машка пријатна худи

Добредојдовте во ладилната сезона! Подготвени сте да одите со оваа машка качулка за пулвер од без грани�

DEN 3.33
Худи за брза изведба на дождовни шуми
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Худи за брза изведба на дождовни шуми

Худи со брза изведба на машката од дождовни шуми е совршена секојдневна худи за работа, трчање на работи

DEN 0.67