• Свеж
NVIDIA GeForce GT Графичка Картичка, GB DDR SDRAM, Низок профил

NVIDIA GeForce GT Графичка Картичка, GB DDR SDRAM, Низок профил

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Крајната надградба на перформансите. Допрете во моќта НА NVIDIA offorce Ge Force entrate GT 630 GPU за визуелно наполнет поттик на вашите омилени апликации. Уредете ги вашите фотографии и HD видеа и поместете ги границите на вашето веб-искуство со нова генерација прелистувачи забрзани СО ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР. Израмнете ја вашата игра со архитектурата за игри од следната генерација изградена од земја нагоре За Direct X 11. Однесете ги најновите 3Д филмови дома Со Blue-Ray 3 D И Ge Force GT 630 нема да ве изневери. XFX NVIDIA Ge Force GT 630 Графичка Картичка, 1 GB DDR3 SDRAM, Ниско-Профилот На Трошоците ефикасни NVIDIA Ge Force GT 630 обезбедува ефективна blu-ray репродукција забрзување и голема игри искуство. Direct X 11 API овозможува мулти-навој рендерирање за реални игри искуство во голема стапки рамка. PCI Express 2.0 интерфејсот е топло-заменлив и лесен за употреба. Со DDR3 sdram мемориска технологија добие ефикасна стапка на пренос на податоци и подобрени перформанси на компјутерот. Карактеристики HDMI влез за да се поврзете со горниот Дел од Линијата Компјутери, blu-ray плеери и врвни конзоли за игри. Фактор на форма На Картичка за дополнителна сигурност и сигурност. Доаѓа во висина од 2,7 инчи за подобро потпирање и зголемена ефикасност. 1 МК на одборот меморија прави детални слики во блиц. Натоварен со енергетски ефикасен вентилатор за да ја исфрли топлината и како резултат на тоа, добивате трајна употребливост. Куда технологија функција за максимална ефикасност и погодност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За

Прачка За Прскање Со висок Притисок, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодлива Млазница,

DEN 2.33
Црна Керамички Полиран Бенд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црна Керамички Полиран Бенд

Дајте карактеристичен изглед на вашиот стил со оваа црна керамичка купола Оваа лента широка 8мм има зао�

DEN 604.32