• Свеж
Американски Трки Вкрстен Оган 5Х115. Сатен Црна Тркало Раб

Американски Трки Вкрстен Оган 5Х115. Сатен Црна Тркало Раб

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Спецификации : Протокот Формирана Серија Од Страна На Американските Трки е комбинирање на силата и тежината заштеди на фалсификувани тркало, со заштеда на трошоците на фрлија тркало. Тоа е модерен дизајн кој е достапен во големини и неутрализирања кои се оптимални за перформансите на патеката. Тркалата се супер лесни. Додадете го последниот допир на надворешноста на вашето возило Со Модерната Серија На Американските Трки. Оваа серија беше специјално дизајнирана за решавање на потребите и желбите на денешните софистицирани љубители на автомобили. Тркалата се достапни во широк спектар на завршетоци кои се движат од сјајна црна и сатенска црна до пиштол метал, хром и неколку сопствени завршетоци, како и доаѓаат во најпопуларните големини за покривање на поголемиот дел од современите возила. Модерната Серија е совршена надградба на тркалата за речиси секое возило, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на патнички автомобили, камиони и Теренци. Ако барате навистина класични сопствени тркала, нема место подобро да одите отколку На Американските Трки, компанијата што го измислила сопственото тркало! Американски Тркачки Опрема Ад. започна во 1956 година од влечниот тркач Ромео Палимедес, правејќи магнезиумски задни тркала за влечење. Нивните први сопствени тркала за патни автомобили беа воведени во почетокот на 1960-тите, со Потисок На Вртежниот Момент, воведен во 1963 година се смета за тркало што го создаде пазарот на сопствени тркала. Ударот на Вртежниот Момент е едно од најкопираните тркала досега. Американските Трки се уште го произведуваат тркалото, прилагодено на модерните центри за автомобили. Американските Трки го задржаа својот пионерски дух низ годините, и се уште водат во сегментите на пазарот на сопствени тркала кои служат трки и ентузијасти за класични автомобили. Мускулните автомобили и Американскиот спортски автомобил, особено Корветите, едноставно не изгледаат како што треба со тркала од брендови на Кои им недостасува наследството На Американските Трки. Американските тркачки дизајни и инженерските карактеристики го издржаа тестот на времето. Компанијата самоуверено се тркала во иднината на традиционални, современи и футуристички тркала, сите носат децениско искуство, експертиза и традиција. Американската тркачка производна линија се карактеризира со дизајнерски елементи позајмени од трки и со конкурентни соодноси сила-тежина. Тркалата доаѓаат во влечкави фитинзи, модерни завршетоци и во класични и во современи големини. Американски Тркачки Вкрстен Оган 20Х9 5Х115, 00 Сатенско Црно (20 мм) Големина На Раб На Тркалото : 20, 00х9, 00 Офсет : 20 Шема На Завртки : 5х115, 00. Алуминиумско Тркало Со Сатенско Црно. Вклучено Е Едно Тркало.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња

Останете удобно цел ден и ноќ во овој тајно богатство сет на пижами со 3 парчиња Направени во ултрамека т

DEN 271.68
Премиум за OJ кертриџ ,, жолт
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Премиум за OJ кертриџ ,, жолт

Ова е компатибилен бренд за OJ 7500 Ова обезбедува висок квалитет и уникатен стандард Тие го намалуваат не�

DEN 1.33
DesignArt Black and Gold Swilt II Canvas Wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

DesignArt Black and Gold Swilt II Canvas Wallидна уметност

Оваа прекрасна црна и златна свитр II платно уметност се печати со употреба на највисок квалитет на маст�

DEN 2.67