• Свеж
Тон Тројна Торба Воздушен Приклучок Пневматски Приклучок 6600 ФУНТИ Алатка За Дигање Тежок Товар

Тон Тројна Торба Воздушен Приклучок Пневматски Приклучок 6600 ФУНТИ Алатка За Дигање Тежок Товар

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Опис На Производот. 6600 фунти Пневматски Автомобил Џек. Пневматски Дигалки Дизајнирани Цврсти и Изградени Да Траат! Секој воздушен Приклучок е супер брз. Торба воздух Џек е една од најкорисните алатки во телото продавница. Тој е компактен, моќен и многу брз за употреба. Воздушниот Приклучок за торби е едноставно најлесниот и најбрзиот начин за инсталирање на стеги за заварување на машината за рамки. . Спецификации. Капацитет : 3.0 Тон/6600 фунти. Работен Притисок : 145 Psi/10 Bar/1.0 Mpa. Мин. Висина : 165 мм/6.5". Макс. Висина : 400 мм/16". Влезот На Воздухот : Г1/4. Време На Кревање : 5 Сек. Работна Температура. : -60℃~ 50℃. . Содржина На Пакетот. 1 х Пневматски Приклучок. 1 х Клуч. ●Максимална Тежина/Висина : 6600 фунти/16 "€ - капацитет на пневматски приклучок : 6600 фунти/3 T. И Тоа Е Опсег На Висина на кревање : 6,5"-16". Потребни се само 5 секунди за да се подигне. Работна Температура : -60~~ 50€. ●Цврста Конструкција ● - пневматскиот приклучок е изработен од челик со висока јачина, целото тело е цврсто и издржливо. Поголема површина под стрес, се вклопува на меко и лесно уривачко место. ●Пренослива Рачка● - има рачка опремена во овој приклучок за воздушни перничиња, што може да го направи дигалката лесна за движење и употреба за вас. Задебелената гума и челичната плоча работат заедно за да го направат кревањето побезбедно и постабилно. Комбинацијата исто така го намали влијанието и доведе до прецизно кревање. ● Лесен За Употреба - Моќен И многу брз за употреба. Приклучокот за тројна торба е најлесниот и најбрзиот начин да го подигнете автомобилот. Се надува со компримиран воздух. ●Широка Примена-Погоден За мек и лесен за уривање терен, вода на песок или калливи патишта. Семејство кое користи автомобил, миниван, теренско теренско возило.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дозвола За Заштеда На Fall
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дозвола За Заштеда На Fall

Женска Висококвалитетна Плисирана Газа Здолниште До Колена Танцување За Возрасни Skirt Features : 1.It изработе

DEN 1.00
Сафавиех Едми Металик Дамаск Перница
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сафавиех Едми Металик Дамаск Перница

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Кадифен Перница Колекција и стилски, Оваа Метална Пер

DEN 271.84
Пунтоко Плус Големина Дозвола Жените Лето Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Фит Фустан Без Ракави Виолетова 14
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пунтоко Плус Големина Дозвола Жените Лето Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Фит Фустан Без Ракави Виолетова 14

Жените Мода Лето Повик Секси Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Одговара Фустанкарактеристик

DEN 548.00
Rangefinder Rudolph 5- двор 6x
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Rangefinder Rudolph 5- двор 6x

Range Finder Rfudfider Rf 700 е брз и лесен за употреба, затоа што сè што треба да знаете е прикажано на вградениот LCD п

DEN 1279.84
Мишел Сереин Дами Види MWW21A000046
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мишел Сереин Дами Види MWW21A000046

Случај од нерѓосувачки челик Нерѓосувачки челик нараквица Роуз златотон бирање Швајцарско кварцно дви

DEN 1919.84
Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За

Прачка За Прскање Со висок Притисок, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодлива Млазница,

DEN 2.33
100а Соларен Контролер 1224v Автоматско Фокусирање Контролер На Соларен Панел Батерија Интелигентен Регулатор Со Усб Излез Прилагодлив
  • Свеж
Оценка на купувачите:

100а Соларен Контролер 1224v Автоматско Фокусирање Контролер На Соларен Панел Батерија Интелигентен Регулатор Со Усб Излез Прилагодлив

соларниот контролер усвојува главен контролен чип од индустриско одделение со точност на земање ПРИМЕ�

DEN 2399.84