• Свеж
Гвиеопда Жени Готски Череп Печатење Маица Хараџуку Гранџ Краток Ракав Култура Врвот Гроздобер

Гвиеопда Жени Готски Череп Печатење Маица Хараџуку Гранџ Краток Ракав Култура Врвот Гроздобер

Buyers rating:
DEN 213.12

Од стоката

Спецификации. Материјал : Полиестер. Пол : Жени/Девојки. Дизајн На Моделот : Череп. Стил : Мода, Секојдневен . Соодветна Возраст : Возрасни. Големина Шема : . Големина(см)tttttt tt. s t Length : t41t Bust : t78tsleve : t15tsholder : t34. Мt Length : t42t Bust : t82tsleve : t15, 5tsholder : t35. Lt Length : t43t Bust : t86tsleve : t16tsholder : t36. ttttt TT T T T T Tt t t Length : t16. 14 t Bust : t30. 71 tsleve : t5. 91 t Shoulder : t13. 39 . Mt Length : t16. 54 t Bust : t32. 28 tsleve : t6. 10 tsholder : t13. 78 . Lt Length : t16. 93 t Bust : t33. 86 tsleve : t6. 30 tsholder : t14. 17 . Забелешка : . 1. Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; . 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Содржина На Пакетот. 1 х Дами Краток Ракав Врвови. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестерски материјал за чувство на мазна и мека рака, удобен за носење. Дизајн : моделот на черепот со тенок стил додава чувство на мода на врвовите, што е визуелно попривлечно. Врвови Со Кратки Ракави со тркалезна Јака : дизајнот На Тркалезна јака поблиску одговара на линијата на вратот, совршен за лето иumn. Лесно Се Совпаѓа : Овие врвови може да се совпаднат со фармерки, панталони со широки нозе, кратки здолништа, секојдневни панталони, тесни панталони итн., попрактични и разноврсни. Прилики : Погоден За забави, шопинг, состаноци, собири на пријатели, одмор, патување, секојдневен домашен живот итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дорман 742 - Предниот Мотор На Прозорецот За Напојување На Возачот За Специфични Модели На Крајслер Доџ Плимут одговара избери:
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дорман 742 - Предниот Мотор На Прозорецот За Напојување На Возачот За Специфични Модели На Крајслер Доџ Плимут одговара избери:

Прозорец мотор истрошени? Овој мотор за подигнување на прозорецот за напојување е прецизно дизајниран �

DEN 1.67
Паметен Часовник Скоијал Медиуми И Известувања За Повици И Пораки Спорт Крвен Притисок Кислород Отчукувањата На Срцето Фитнес
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Паметен Часовник Скоијал Медиуми И Известувања За Повици И Пораки Спорт Крвен Притисок Кислород Отчукувањата На Срцето Фитнес

Функција : екран во Боја (0.96инчен IPS екран во боја) отчукувањата на Срцето откривање на Крвниот притисок �

DEN 799.84
Дорман 955-Огледало На Страничната Врата На Возачот за Специфични Модели одговара изберете: 2002 - ШЕВРОЛЕТ ТРАИЛБЛАЗЕР, 2002-ГМЦ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дорман 955-Огледало На Страничната Врата На Возачот за Специфични Модели одговара изберете: 2002 - ШЕВРОЛЕТ ТРАИЛБЛАЗЕР, 2002-ГМЦ

Ова огледало на вратата е дизајнирано да изгледа, одговара и функционира како оригиналното склопување �

DEN 772.48
Лајонхарт ЛХ-215 65Р 98Х БСВ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лајонхарт ЛХ-215 65Р 98Х БСВ

Лајонхарт ЛХ503 е гума за турнеи со високи перформанси за долг век на траење по ниска цена...

DEN 928.00
Флеш Мебел Комерцијални Одделение 30 Висок Сребрен Метал Внатрешен-Надворешен Барстол Со Вертикална Летва Назад
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Флеш Мебел Комерцијални Одделение 30 Висок Сребрен Метал Внатрешен-Надворешен Барстол Со Вертикална Летва Назад

Поканете ги семејството и пријателите да се дружат во вашиот домашен бар или околу вашиот кујнски остро

DEN 2360.00
Бекарнли 201-Клуч За Палење И Тамблер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бекарнли 201-Клуч За Палење И Тамблер

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 255.84
Малтагебух За Возрасни: Стрес
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Малтагебух За Возрасни: Стрес

Клиничкиот терапевт Кортни Вегнер внимателно избра илустрации и упатства во овој интерактивен Малтажб

DEN 284.80