• Свеж
Имитан Женски Чевли За Патеки Рамни И Теренски Чевли Шила Атлетика Трчање Удобни Издржливи Патики Со Врвки Црно-7,5

Имитан Женски Чевли За Патеки Рамни И Теренски Чевли Шила Атлетика Трчање Удобни Издржливи Патики Со Врвки Црно-7,5

Buyers rating:
DEN 575.84

Од стоката

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Патека И Теренски Чевли, Чевли За Обука, Чевли За Трчање, Атлетски Чевли Тип На Шема : Шаренибојка : Портокалова, Црна-1, Бела, Црна-2 (По Избор)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 6.5, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9, САД 10, САД 11 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Синтетички Материјал за Кожен Ѓон : Гума+Мд+Тип На Tpuheel : Рамно Прицврстување : Тип На Чипка : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : СЕКОЈДНЕВНИ, ДНЕВНИ, НАДВОРЕШНИ, СПОРТСКИ, ТРЕНИНЗИ : 1. Горниот дел на чевлите е мек и мазен, 360° одговара на стапалата2. Силен зафат : нова генерација на дизајн, користејќи шила од алуминиумска легура, посилен зафат3. Засилена поддршка за стапалото за посилно стартување.4. Еластична потпетица за амортизација. Затворениот тродимензионален простор изработен од високоеластичен материјал обезбедува амортизирачки ефект за двете стапала.5. Удобните чевли за трчање на патека и терен се погодни за испит на училишна патека, борба со трки, атлетско трчање итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Осум шила за подобро држење. Намалете го влијанието на слетувањето, цврстината на ѓонот е добра, отпорна на абење и анти-лизгање, ефикасно подобрување на брзината. Лесен, високо дише и отпорен на абење горниот дел ја зголемува издржливоста и супериорното вклопување. Мултифункционален за спринт, скок во далечина, скок во височина други спортови на патеки и терени. Постојат повеќе големини за избор, обрнете внимание на измерете ја должината на стапалото и внимателно проверете ја табелата со големини за да купите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Породилен Фустан Трегер Без Ракави Печатен Фустан Бременост Сарафан Мама Сарафан Секојдневна Модна Летна Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Породилен Фустан Трегер Без Ракави Печатен Фустан Бременост Сарафан Мама Сарафан Секојдневна Модна Летна Облека

Големина : М Биста : 94СМ / 37.00" Половината : 76СМ / 29.9" Должина : 136СМ / 53.5" Големина НА САД : 6 Велика БРИТАНИЈА Г�

DEN 2.67
Слики градинарска силуета
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слики градинарска силуета

Ова прекрасно современо уметничко дело излегува од традиционалните граници Комбинирајќи многу различ�

DEN 9847.36
Жените Секси Чипка Види Преку Мрежа Долг Ракав Врвот Лето Y2k Длабоко V Вратот Сплит Разгореа Ракав Бодикон Резервоарот Врвот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Секси Чипка Види Преку Мрежа Долг Ракав Врвот Лето Y2k Длабоко V Вратот Сплит Разгореа Ракав Бодикон Резервоарот Врвот

Големина(см / инч) Ttttttttt TTTTTTTTTTTTTTT T / t17 72t Bust : t84 t / t / t33.07пресврт : t68t / t26.77tsleve : t61t / t24.02tshoolder : t37 t / t14.57 M t Должи

DEN 265.60
Мирна сина, urstидална ололана универзална целата површинска внатрешна надворешна боја на сјај за сјај и буквар во 1, мл
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мирна сина, urstидална ололана универзална целата површинска внатрешна надворешна боја на сјај за сјај и буквар во 1, мл

Universal Universal Spead Spare Pain и Primer во 1 површина во 1 може да се користат и за внатрешни и за надворешни средини на

DEN 2.67
tklpehg Ракав Блузи За Жени Мода Печатење Повик Лето Капчиња Чипка Трим V-Вратот Мода Гроздобер Основни Блузи Опуштено Атлетски
  • Свеж
Оценка на купувачите:

tklpehg Ракав Блузи За Жени Мода Печатење Повик Лето Капчиња Чипка Трим V-Вратот Мода Гроздобер Основни Блузи Опуштено Атлетски

35" Должина 65cm / 25 Големина XL Големина.Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика �

DEN 2.33
Црн Талент Хеланки Панталони Бонбони Исечени Флуоресцентни Хеланки Боја Женски Еластични Панталони Жени Плус Големина Деловни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црн Талент Хеланки Панталони Бонбони Исечени Флуоресцентни Хеланки Боја Женски Еластични Панталони Жени Плус Големина Деловни

Стил : Секојдневен, Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста боакако да се мие : Ладно Миење Раце, Вис�

DEN 1104.00