• Свеж
Еивелив Трпезариска Маса Поставена за 4, Модерна Кујна Трпезариска Маса Поставена Со Бели Кожни Столици

Еивелив Трпезариска Маса Поставена за 4, Модерна Кујна Трпезариска Маса Поставена Со Бели Кожни Столици

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Ајвелив 5 Парче Трпезариска Маса Поставена за 4, Модерна Кујна Трпезариска Маса Со 4 Бели Столчиња Од Вештачка Кожа вклучува Кујнска маса со стаклен Врв и две удобни столчиња за Јадење. Овој сет за трпезариска маса има ултрамодерен дизајн кој ќе помогне да се вклопи во секој декор. Спецификација за Трпезариска Маса. Димензии на табелата : Д 35.4 " х Ч 29.5". Табела База : Полиран хромиран метал. Табела Врвот : 0.32 " Јасно Калено Стакло. Механизам На Табелата : Фиксна Табела. Карактеристики. 4 силни рачно изработени хромирани нозе. Заштеда на простор, удобно седишта 4 вечери. 0.32 " мазна јасна калено стакло маса врвот. Стапала против гребење за да се спречи оштетување на подот. Лесно се чисти со влажна крпа. Спецификација за Јадење Столици. Димензии на столот : 15.74 "W x 15.55" D x 39.3 "H. висина На Подот до седиштето : 17.72". Висина на грбот : 20,65". Дебелина на перницата : 1,97". Материјали : капак од вештачка кожа + седиште од мека пена + црни метални нозе. Боја : бела. Тежина Капацитет : 300 фунти. Карактеристики. Современ, Модерен стил. Стп Кожа Удобно обложено седиште и висок грб. Цврста метална основа. Гумен заштитник на подот. Само исчистете ја дамката, избришете ја со сува крпа. Еден чекор за да ја завршите инсталацијата. Пакетот Вклучува : 1 x Трпезариска Маса и 4 x Столици; 1 x Упатство За употреба. Убава и Современа тркалезна трпезариска маса со Калено стакло со хромирани метални нозе е опремена со анти-гребнатини и подлога против бучава за заштита на вашиот под. Погоден за сите типови трпезариски столови и додадете современ допир во вашата соба. Удобен Модерен Сет За Трпезариска Маса : 4 столици за трпезарија Од Бела Вештачка Кожа со perfectономски дизајн со совршена висина и меко седиште со перничиња добро го поддржува грбот во седењето и води до лесни разговори. Лесно За Склопување - комплетот кујнска маса доаѓа со делови (ногарки за маса, маса, 4 столови), вклучени се сите завртки и алат, ќе добиете 3 пакети.Вклучени се сите делови и упатства, нема повеќе потребни алатки.Нормално, рат може да се заврши во рок од 10 минути. Мултифункционални и Издржливи и ЛЕСНИ За ЧИСТЕЊЕ - Кујнски столови изработени од водоотпорна и отпорна на дамки стп кожа површина,можете да ја избришете прашината или размачкајте за една минута.Комплетот за трпезариска маса е одличен за кујна,трпезарии, мали соби, двор, кафе, канцеларија итн.Оваа кујнска маса и столови поставуваат седишта до 4/6 луѓе за да може вашето семејство да се собере на оброци заедно. Задоволни Услуги На Клиентите-ние обезбедуваме 1 месец пари назад, враќање или замена поправка, 24 часа услуги на клиентите. Испорака ОД НАС, Испорачана во 3-7 работни дена ОД UPS или Fedex.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Прстени со трансформатори, 12pk
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Прстени со трансформатори, 12pk

Трансформирајте ја вашата следна забава во најкул настан наоколу, со оваа официјално лиценцирана тема �

DEN 103.20
Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga

Бескрајни свежи опции за брзо сецкање, мешање и пире Овој компактен и лесен 3,5 чаша за чаши за чаши е идеа

DEN 2224.00
Ван Зиверден Аквилегија Колумбин Артизиски мешавина на растителни корени повеќебојни делумно сонце повеќегодишен опрашувач lb
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ван Зиверден Аквилегија Колумбин Артизиски мешавина на растителни корени повеќебојни делумно сонце повеќегодишен опрашувач lb

Aquilegia е родна во Европа и е позната по неколку вообичаени имиња како што се Колумбин, Crowfoot и Houndet на Баба...

DEN 1.67
Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет

Чувајте го своето омилено updo на место со овие премногуслатки клипови од Claw од Wonder Nation Изберете од забавн

DEN 2.33
Детска соба од Ступел октопод океански животно портокалово сини деца расадник дизајн платно wallидна уметност од Зивеи Ли
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детска соба од Ступел октопод океански животно портокалово сини деца расадник дизајн платно wallидна уметност од Зивеи Ли

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 3.00