• Свеж
Хартија Про Круг Плочи 3 4

Хартија Про Круг Плочи 3 4

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Добијте импресивна јачина на обликуваните влакна по економична цена. Екстра крути садови за вечера поддржуваат што и да јадете, без да бараат расипничко удвојување. Декоративниот, високо практичен раб на раб помага да се спречи истурање. Прибор За Јадење Тип : Плоча Материјали : Обликувани Влакна Форма : Круг Дијаметар : 8 3/4". Тип На Производ-Прибор За Јадење-Чинија, Хартија. Вечера Тип-Плоча. Материјали-Обликувани Влакна. Облик-Круг. Дијаметар-8 3/4. Бои-Бела. Боја Семејство-Бело. Пакетот Вклучува-Вклучува 4 пакувања од 125 тркалезни плочи. 500 по случај. Усогласеност Стандарди-Кедар Гроув Компостирање Одобрени. Процент на рециклирана Содржина пред потрошувачите-100% . Процент на рециклирана Содржина по потрошувачите-0%. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-100% . Пакетот вклучува-Вклучува 4 пакувања од 125 тркалезни плочи. 500 по случај. Код За Склопување-Н. Проп 65 Индикатор-Н. Зелен Индикатор-Ј. Епацпгкомпатибилен Код-Н. По Количина На Пакет-По 500.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Две жени и маж со папагали платно уметност до август Меке, златна украсна рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трговска марка ликовна уметност Две жени и маж со папагали платно уметност до август Меке, златна украсна рамка

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено да виси

DEN 239.84
Ѓердан од бесконечна лента
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ѓердан од бесконечна лента

Цврст ѓердан од не'рѓосувачки челик бесконечен барвера розова кутија дизајнира, произведува и пазари р�

DEN 495.84
Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga

Бескрајни свежи опции за брзо сецкање, мешање и пире Овој компактен и лесен 3,5 чаша за чаши за чаши е идеа

DEN 2224.00
Baretraps Deanna Comfort Sandals Women's
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Baretraps Deanna Comfort Sandals Women's

Гордо покажете ја вашата модерна и спортска страна со голи стапици Деана Клин Сандал Оваа сандала за од�

DEN 2.33