• Свеж
Уникатни поволни цени за женски пети од пети со петици со потпетици со потпетици

Уникатни поволни цени за женски пети од пети со петици со потпетици со потпетици

Buyers rating:
DEN 866.72

Од стоката

Овие чизми на глуждот во велур со црна, жолта боја и карирани, покриени потпетици и кожа од надворешната страна. Класичниот дизајн на блок -потпетицата му дава безвременски додаток на овие вивински чизми. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија големина на ЕУ - петица до пети висина на потпетицата - Висина на платформата5. 5 - 3.5 35 8 5/6 3 8/9 - 3/56 4 - 36 9 - 3 8/9 3/57 5 - 37 9 3/8 - 3 8 /9-3/57.55.5.-3838 9 1/2 - 3 8/9 - - 3/58,5 - 6.5 39 9 5/ 6 - 3 8/9 3/59 - - 7 - 40 10 - 3 8/9 3/510 8- - 41 10 1/3 - 3 8/ 9; Аутсала : гума; Пета : Абс. Чизми на глуждот. Блок пета. Чунки чизми со потпетици. Затворање на поштенски патенти. Висина на пета : 3 8/9 инчи. Висина на платформата : 3/5 инчи. Чизми со високи потпетици, боја со црна, жолта, карирана, пресечен дизајн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Madden Nycенски Fau Fur Fur Cuff Clace Up Booties
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Madden Nycенски Fau Fur Fur Cuff Clace Up Booties

Кул чизми! Овие чизми за крзно од Faux Madden NYC се забавен додаток на вашите обувки со дизајн на чипка за прил�

DEN 719.84
Код Западот Жените Lingo CW Bootie
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Код Западот Жените Lingo CW Bootie

Елегантните линии ја создаваат модната привлечност на Кодот Запад #ЛИНГО Направено со мека вештачка ко�

DEN 1.33
Brinke Co. Co.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Brinke Co. Co.

Влезете во вашиот нов омилен bootie со bootie bootie од Brinley Co Овој бути на глуждот има трајни кожни кожни нагоре с

DEN 630.08
Code West Women's Post It CW Bootie
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Code West Women's Post It CW Bootie

Code West го воведува објавувањето Bootie што сакате да го носите секој ден Стапалото е изградено од мек матери

DEN 799.84