• Свеж
Иопко Женски Чизми До Глужд Каубојски Чизми За Жени Каубојски Чизми Везени Ретро Чевли Чизми До Глужд Везени Каубојски Чизми Црно 38

Иопко Женски Чизми До Глужд Каубојски Чизми За Жени Каубојски Чизми Везени Ретро Чевли Чизми До Глужд Везени Каубојски Чизми

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е Л, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 CN : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3 " широк Стапало : 9 см/3,5". Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5 " нога широк : 9см/3.5". Големина : 39 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 Нога Должина : 24.5 см/9.7 " нога широк : 9.5 см/3.7". Големина : 40 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЦН : 250 Нога Должина : 25см/9.8 " нога широк : 9.5 см/3.7". Големина : 41 САД : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 40 ЦН : 255 Нога Должина : 25.5 см/10 " нога широк : 10см/3.9". Големина : 42 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 41 CN : 260 Нога Должина : 26cm/10.2 "нога широк : 10cm/3.9" Каубојски Чизми За Жени Каубојски Чизми Везени Ретро Чевли Чизми До Глуждот Карактеристики : 1. Овие чевли совршени За Совршени За Кантри концерти, музички фестивал и свадба на отворено, исто така спарени со секојдневен изглед како фармерки или јакна и фустан. 2. Возете го опсегот во класичен западен стил со овие шик чизми за каубојка. 3. Гумен Ѓон : Лесен, нелизгачки, одличен ѓон за апсорпција на удари. Направете да одите постабилно и да стоите со часови, без никаков напор или нерамнотежа. 4. Забелешка : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. 5.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики. Точка специфики : Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Стил На Гумени Прсти : Тркалезна Пета Висок Стил : Буци Метод На Затворање : Лизгање На Чевли Висока Пета : 3см/1.2 "Висина На Платформата : 1см/0.4" Пакет : 1 Пар Чевли.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бринли Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бринли Ко.

Најпосакуваниот изглед на сезоната, Евеја од Бринли Ко Овие чизми имаат шик квадратни пети и возвишена �

DEN 319.84