• Свеж
6-парчен сет на удворот на памук Серафина

6-парчен сет на удворот на памук Серафина

Buyers rating:
DEN 783.84

Од стоката

Комплетот вклучува 1 преголем и преполнет Comforter 2 Стандарден Shams3 Decorative Pillows Pulliset Вклучува 1 преголем и преполнет удобник 2 стандардни декоративни перници на Шамс3/Лиликар машина што се пеат/лилјана по ваш избор на кралица или крал/лилидимензии кралица 92 x 90 крал 105 x 92/li/ul/p rtdc1042 сет на карактеристики вклучува 1 утешител, 2 шами и 3 декоративни перници. Материјал за усогласување : 100pct памучно лице, 100pct микрофибер назад и полнење со полиестер од 100pct. Срамно материјал : 100pct памучно лице и микрофибер од 100pct назад. Декоративен материјал за перница : 100pct памучно лице/грб и пополнување на полиестер од 100pct. Преголеми и преполнети. Машинска миење ладна вода со слични бои. Големина : кралица/крал. Вид на производот : Компјутер/Комформски сет. Боја : Мулти-обоена. Модел : Дамаск. Метод на чистење : машина за перење машина. Вклучени број на предмети : 6. Вклучени парчиња : 1 утешител; 2 Шамс; 3 декоративни перници. Димензии со големина на кралот целосна тежина на производот : 10,5 фунти. Duvet Cover/Должина на удобноста - глава до пети : 92 ''. Duvet Cover/Comforter Ширина - од страна на страна : 106 ''. Големина на кралицата Севкупна тежина на производот : 9,74 фунти. Duvet Cover/Comforter Ширина - од една до страна : 90 ''. Duvet Cover/Должина на удобноста - глава до пети : 92 ''.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Гилисо Носете На Работни Фустани За Жени Дозвола Дами Мода Еднобојна Наметка V-Вратот Суспендер Вечерен Фустан Без Ракави
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гилисо Носете На Работни Фустани За Жени Дозвола Дами Мода Еднобојна Наметка V-Вратот Суспендер Вечерен Фустан Без Ракави

Женски Моден Еднобоен Секси Вечерен Фустан Без Ракави Без Ракави Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Гол

DEN 2.67
Алохаидивио Тера И Скај Блузи Плус Големина Клиренс, Женски Мода V Вратот Слободно Време Краток Ракав Солидна Дише Блузи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Алохаидивио Тера И Скај Блузи Плус Големина Клиренс, Женски Мода V Вратот Слободно Време Краток Ракав Солидна Дише Блузи

Женска Мода V Вратот Слободно Време Краток Ракав Солидна Дише Блузи 1.It изработен е од висококвалитетни �

DEN 2.67