• Свеж
Листови Хартија За Печатење Со Точки САМОСТОЈНО Преклопување Декоративна Хартија Позадина Хартија Рачна Изработка Бележник Фото Албум Додатоци

Листови Хартија За Печатење Со Точки САМОСТОЈНО Преклопување Декоративна Хартија Позадина Хартија Рачна Изработка Бележник Фото

Buyers rating:
DEN 479.84

Од стоката

Опис r. r. Оваа ставка е добро изработена од врвен материјал за издржлива и практична употреба. Со различна светла боја, тој е совршен ЗА самостојна уметност и иновативна способност за размислување. р. - Делата не само што имаат декоративен ефект, туку имаат и добра практична вредност, што може многу да го збогати животот на народите.р. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење и сл., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! Изработен од врвен материјал, безбеден е за употреба. Тоа е еколошки и шарени. За создавање Бележник, позадина На Албум Со Фотографии, цвеќиња од хартија, украси на маси, цртање, скицирање итн. Украсни предмети ЗА самостојно изработка и декорација на забави и училишни проекти. Лесен за употреба за сечење и лепење. Уметничкиот Занает ОД Хартија САМ е еден вид рачна игра која обезбедува забава, која може да ја подобри практичната способност, да развие интелигенција и да ја подобри иновативната способност за размислување на луѓето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,

Прифатлива, СО високи перформанси, НИСКО одржување ПРЕДВОДЕНА влез и двор светло е сигурен и сигурен бе�

DEN 1.67
Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница

Донесете Ја Вашата Зона Дневна Живот! Додадете малку возбуда со Комбинираниот Комплет За Спиење Виножи�

DEN 447.68
Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои

Идејата зад навестувањето е едноставна : чиста вода, оригинално освежување на природата, нагласена со п�

DEN 1.33