• Свеж
Чиста Боја Надувување Бие Топка Деца Скокање Хоп Топка Со Рачка За Возрасни Деца Вежбање Играчка

Чиста Боја Надувување Бие Топка Деца Скокање Хоп Топка Со Рачка За Возрасни Деца Вежбање Играчка

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Топката за отскокнување на надувување има лесна рачка за држење за безбедност. Тоа помага да се изградат вештини за координација и е убава активност што ќе ги одржува децата активни со часови, погодни за внатрешна и надворешна употреба. Карактеристики : . Топката за задебелување е задебелување дизајн, и д-урбан за п-лежеше. Рачката е лесна за држење со двете раце, безбедна безбедност при поставување п. Лесно и брзо се надува со вентилот. Возрасните и децата сите можат да се забавуваат во затворен и надворешен простор. Промовира координација, рамнотежа и вештини за централен развој. Се користи во градинките и училиштата за стимулирање на креативноста, движењето и вежбањето. Спецификации : . Материјал : пвц гума. Боја : Жолта, Црвена, Зелена, Сина (опционално). Дијаметар топката : 440мм / 17.32 во. Точка Висина : 560мм / 22.05 во. Тежина на пакетот : 500гр / 17,64 унци. Големина на пакетот : 150 * 150 * 100мм / 5.91 * 5.91 * 3.94 во. Забелешка : . Топката е испорачана издувана, надувува за само неколку минути. Пакување Листа : . 1 * Бие Топката. Топката за задебелување е задебелување дизајн, и д-урбан за п-лежеше. Рачката е лесна за држење со двете раце, безбедна безбедност при поставување п. Лесно и брзо се надува со вентилот. Возрасните и децата сите можат да се забавуваат во затворен и надворешен простор. Промовира координација, рамнотежа и вештини за централен развој.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 0.67
Женски Плус Големина Летни Блузи Бафало Карирани Фланелни Врвови Лабава Туника Чипка Трим Туника Возбуда Мрежа Туника Еластична
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Плус Големина Летни Блузи Бафало Карирани Фланелни Врвови Лабава Туника Чипка Трим Туника Возбуда Мрежа Туника Еластична

♟【Зборови поврзани со производот + Обична Блуза Со Замав Со Проток Секојдневна Симпатична Летна Блуза

DEN 0.33
Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

DEN 1119.84
LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш
  • Свеж
Оценка на купувачите:

LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш

LED трепкачката светлина е новина светилка која вклучува различни ОБОЕНИ LED модули (Црвена, Портокалова, �

DEN 1.67
Принкси Тинејџерски Девојки Секојдневен Секси Тенок Фит Дуксер Со Долги Ракави Мек Скокач Врвови На Вратот На Екипажот Гроздобер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Принкси Тинејџерски Девојки Секојдневен Секси Тенок Фит Дуксер Со Долги Ракави Мек Скокач Врвови На Вратот На Екипажот Гроздобер

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см / 41 ◆ ◆ Нашиот Магазин◆€.Материјал : Полиестер...

DEN 2.33