• Свеж
5 -парчиња мебел за внатрешен двор поставува отворено PE rattan сегментална троседот градина плетен кауч со привлечен потпирач за грб, перничиња, отоман и лифт ја врвот

5 -парчиња мебел за внатрешен двор поставува отворено PE rattan сегментална троседот градина плетен кауч со привлечен потпирач

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Уживајте во вашето време на отворено со членовите на вашето семејство или пријателите со овој сет на мебел за внатрешни работи со 5 парчиња. Може да смести 5-6 луѓе и да додаде модерен шарм во вашиот отворен простор, овој плетен ратан софа сет нуди релаксирачка атмосфера за да се развива. Изработено со плетен од сите временски услови над челична рамка отпорна на 'рѓа, високо еластична и издржлива за да ви даде сигурна поддршка. Вклучените перници се исполнети со сунѓер со висока густина, густ и мека за да седат, а капаците на перничињата се едноставни отпорни на вода за лесно чистење. Одликувајќи се со стабилна структура и перформанси отпорни на УВ, овој сет за мебел за внатрешен двор е дизајниран за продолжен животен век, совршен за внатрешен двор, градина, тремот, задниот двор, базен и друг простор за живеење на отворено. Бесплатна комбинација - Нашиот едноставен и модерен сет на софата на PE Rattan може да се формира во најразлични аранжмани според различно сценарио. Можете да ги организирате сите делови заедно или да ги одделите секој дел и да ги направите околу масата за кафе во центарот. Како и да е, тоа ќе биде во ред . 5 парчиња софа со ратан - овој сет на софата со ратан е составен од еден дел од три лица и три квадратни столици и масичка за кафе и девет перници., Погоден за места во затворено и на отворено , како што се дневна соба или покрај базенот и задниот двор, итн. Мултифункционален ратан тросед - овој модерен сет на ратан софа има правоаголник кафе -маса со кревање таблета направена во пластично дрво за да задоволи различни потреби од вас. Постои подвижна табла за предмети за полици на средното седиште на задниот дел од делот од три лица, и може да поддржи вид на чаша или мобилен телефон и нешто друго. Далеку лево од нашата функционална тросед од три лица е во состојба да се повлече со пет нивоа за да ви овозможи да уживате во слободното време под омилен агол. Две опции за боја - Постојат две опции за боја на перница, беж и сива боја. Можете да ја изберете претпочитаната боја заснована на домашен стил. Беж носи елегантна атмосфера и Греј го раскажува прецизниот став на домаќинот. Отоман отпорен на вода; Перници; Маса за кафе. Вклучен број на предмети : 5. Вклучени перничиња : Да. Метод на затворање на покритие на перница : патент. Капацитет за седење : 6. Материјал за надворешна рамка : PE rattan. Материјал за внатрешна рамка : челик. Боја на рамката : Беж. Материјал за табела : ЈП ратан. Материјал на табелата : пластично дрво. Материјал за тапацир на перница : Полиестер. Материјал за полнење перница : пена. Наведете и одобрена употреба на добавувач : Резиденцијална употреба ;.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Жените Одблесокот Хеланки Повик Фантастични Повик Мода Секси Еднобојни Минималистички Широк Нога Панталони Бела 3XL САД: 14
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Одблесокот Хеланки Повик Фантастични Повик Мода Секси Еднобојни Минималистички Широк Нога Панталони Бела 3XL САД: 14

Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 76cm / 29 Совршено вклопување : нема да се чувствув�

DEN 1.33
Зрбивб Нови Две Жени Костими За Капење Течни Танкини Костими За Капење За Жени Контрола На Стомакот Костими За Капење Две Костими
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зрбивб Нови Две Жени Костими За Капење Течни Танкини Костими За Капење За Жени Контрола На Стомакот Костими За Капење Две Костими

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Биста : 74см / 29.13" Под Биста : 68см / 26.77" Горна Должина : 56см / 22.05" П

DEN 1.00
Дазнико Женски Обични Цврсти Спортски Панталони На Отворено Одвојливи Летни Четиристрани Еластични Панталони За Пешачење Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дазнико Женски Обични Цврсти Спортски Панталони На Отворено Одвојливи Летни Четиристрани Еластични Панталони За Пешачење Панталони

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која Се Фокусира На Модата За Облека, С�

DEN 319.84
Вазна Со Кинески Астери И Гладиоли, 1886 Година, Ботаничка Уметност Со Уметнички Принт Ѕидна Уметност Од Винсент Ван Гог Продадена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вазна Со Кинески Астери И Гладиоли, 1886 Година, Ботаничка Уметност Со Уметнички Принт Ѕидна Уметност Од Винсент Ван Гог Продадена

Ова печатење во рамка има комбинација на рамка и подлога избрана за да ја надополни вашата уметност Печ�

DEN 255.84
КАИЧ Подароци За Мажи Машки Спортски Панталони Со Џебови Со Патент Заострени Џогери За Мажи Панталони За Вежбање, Џогирање,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

КАИЧ Подароци За Мажи Машки Спортски Панталони Со Џебови Со Патент Заострени Џогери За Мажи Панталони За Вежбање, Џогирање,

Спортски Панталони Со врвки Цврсти Секојдневни Машки Во Боја Исечени Есенски И Зимски Панталони Машкит

DEN 367.52