• Свеж
Аохаслиј Женски Јакни И Палта Клиренс Плус Големина Зимски Качулка Врвот Лабава Долги ракави Јакна Кадифен Капут Со Патент

Аохаслиј Женски Јакни И Палта Клиренс Плус Големина Зимски Качулка Врвот Лабава Долги ракави Јакна Кадифен Капут Со Патент

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Дами Зимски Качулка Врвна Лабава Јакна Со Долги ракави Кадифен Капут Со Патент Карактеристики : Како никогаш нема да заладите оваа зима и да изгледате стилски во исто време!Дали сакате да носите и нешто удобно што ќе ве стопли и ќе изгледа стилски во исто време?Дали никогаш повеќе не Би сакале да Замрзнете оваа зима?1. долги ракави што одговараат на бојата, тркалезен врат, страничен пресек, долг дизајн на корсет2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.3.Совршен со фармерки или хеланки; погоден за секојдневниот живот, забава, плажа,одмор, канцеларија 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и еластичен; рачно перење во ладна вода / закачете ги придобивките од сушење : Стилски изглед никогаш повеќе не се лади облека секој ден и за внатрешни и за надворешни површини лесно се перат 100% еколошки И одржлив Полиестер Топло Известување : ве Молиме прочитајте ја табелата со големини на описот на производот пред да нарачате,а не оние на страната на предметот што ќе кликнете.Азиската големина е различна од големината НА САД,ве молиме проверете ја табелата со големини на описот на производот подолу,ве молиме внимателно проверете ги информациите за големината за да ја обезбедите вашата големина пред да нарачате.Произведено Во Кина.Машинско перење или миење раце.100% сосема нов и висок квалитет.1.Изработен од висококвалитетна ткаенина,лесен, пријателски за кожата, удобен2.Јакната со рефлектирачка ткаенина ќе ве натера да се истакнете во темната ноќ.3.Погоден и за дами или за тинејџерки помладите девојки носат Пол : Жена,Девојки Повод : Забава, Каузална ,Дневна ,Улична,Спортска Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Секојдневен,Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Школка И Постава : Убав и практичен материјал отпорен на временски услови, меката ткаенина го прави дише и удобно. Топло и Ветроупорно : совршено е за носење во ладни удобни манжетни за да ги загреете зглобовите. Дополнителна просторија низ градите и половината за класично вклопување. Лесно за носење важни предмети : 2 странични џебови за влез можат да ги загреат рацете и да ви овозможат да ги носите клучевите, телефонот, паричникот или сите други најважни работи. Пар со : Спарете со која било облека-носете ги овие долги палта за жени со фармерки, панталони, фустан или капа, создадете шик изглед. Шик и Трендовски : женската надворешна облека е погодна за секојдневна облека, бизнис, датуми, улица, забава, на отворено, одмор, одмор и сл.можете да уживате во топло и стилски во исто време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет

Чувајте го своето омилено updo на место со овие премногуслатки клипови од Claw од Wonder Nation Изберете од забавн

DEN 2.33
Пунтоко Плус Големина Дозвола Жените Лето Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Фит Фустан Без Ракави Виолетова 14
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пунтоко Плус Големина Дозвола Жените Лето Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Фит Фустан Без Ракави Виолетова 14

Жените Мода Лето Повик Секси Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Одговара Фустанкарактеристик

DEN 548.00