• Свеж
Декорации за шлаг од слатка, - црвена и бела бонбона трска и кафеава маж од ѓумбир

Декорации за шлаг од слатка, - црвена и бела бонбона трска и кафеава маж од ѓумбир

Buyers rating:
DEN 85.44

Од стоката

Слатка шлаг од 8 парчиња црвено-бело бонбони трска и кафеава ѓумбир од маж украси слатки третмани. Облечете кој било од вашите вкусни десерти со украси за јадење! Овие украси за шлаг се лесен начин да ги надминете кексите, колачите, крофните и многу повеќе. Измешајте и совпаѓајте ги карактери и дизајни за уникатни третмани. Засладени со природно изведени состојки за да се направи совршен додаток на кој било од вашите проекти за печење. Слатка продавница. 12 парче. Слатки третмани. 0,85oz. Повеќебојни украси за шлаг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.