• Свеж
Енергетски стоп Предниот и задниот Z Evolution Drum Drum комплет K15231DK одговара на Toyota Tacoma

Енергетски стоп Предниот и задниот Z Evolution Drum Drum комплет K15231DK одговара на Toyota Tacoma

Buyers rating:
DEN 7315.52

Од стоката

Power Stop Z23 Evolution Evolution Pad и комплетот за надградба на тапаните го прават едноставен и чинат ефикасен за зголемување на моќноста на сопирањето на вашиот дневен возач. Овој комплет за стоп на електрична енергија е дизајниран да обезбеди ниска прашина и надградба без бучава над системот за сопирање на акции. Комплетот за надградба на сопирачката за напојување Z23 ​​го прави едноставно да ја завршите работата со сопирачките со вклучување на сè што ви треба : OE тапани за замена, соодветни чевли за сопирачки, комплет за држење/пролет и прилагодувачи каде што е достапно. Влошките за сопирачките со керамичка формула со ниска прашина се засилени со јаглеродни влакна за зајакнување на соединението. Овој комплет за сопирачките е без прашина, без бучава и ќе ви даде зголемена моќност за сопирање без да ја жртвувате секојдневната дивестливост. Направете ги вашите сопирачки правилно со комплетот за сопирачки за сопирање на Evolution Sport Sport Sport. Енергетски стоп Предниот и задниот Z23 Evolution Evolution Drum Drum KIT K15231 DK Power Stop Z23 Evolution Drum Drum комплет • Вклучува 2 напорни стоп -дупчат ротори на сопирачките, збир на влошки за сопирачките Z23, збир на прекин на еволуција на еволуција, премија обложени тапани за сопирачките, комплетен сет сет на чевли за сопирачки, комплет за пролет/држење и прилагодувачи (каде што е достапно) • Ако ви треба брзо, лесно и прифатливо решение за подобро сопирање, тогаш ви треба комплет за сопирачките Power Stop • Fit : Toyota Tacoma 2019-2005.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Прстени со трансформатори, 12pk
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Прстени со трансформатори, 12pk

Трансформирајте ја вашата следна забава во најкул настан наоколу, со оваа официјално лиценцирана тема �

DEN 103.20
Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет

Чувајте го своето омилено updo на место со овие премногуслатки клипови од Claw од Wonder Nation Изберете од забавн

DEN 2.33