• Свеж
2. КТ круша исечени агтрини и кубни цирконија капки обетки во сребро сребро

2. КТ круша исечени агтрини и кубни цирконија капки обетки во сребро сребро

Buyers rating:
DEN 367.84

Од стоката

Украсете се себеси или некој посебен со овие прекрасни обетки од цитрин од 2,5 карати во сребро. Овие обетки покажуваат форма на круша, богата жолта боја, камења од цитрини. Овие обетки се нагласени со 0,98 вкупна тежина на каратно кубна цирконија, 1 x 1mm, бела боја, SI1 јасност. Овие обетки од сребрени обетки имаат безбедна поставка на дизајнерот и вклучуваат поддршка, заедно со кутија за подароци за потписи. Овие обетки од скапоцени камења од Ораво прават совршен подарок за празници, годишнини и други специјални прилики. Овој пар обетки на Ораво има 2,5 карат вкупна тежина на камења од цитрински камења. Капките обетки се изработени од 925 Стерлинг сребро и се карактеризираат со безбедни натписи со задници на триење. Цитринските камења со круша сечат со поставки за дизајнери. Агтринот е родител за месец ноември. 5 х 3мм, форма на круша, прекрасна жолта скапоцен камен. Стерлинг сребрен скапоцен камен обетки вклучуваат кутија за подароци за потпис. Овие обетки од скапоцени камења прават одличен подарок за родендени, годишнини, празници и други специјални прилики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Машка ебо -плоча за пливање
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка ебо -плоча за пливање

Овие машка е табла за пливање на табли ќе направат одличен додаток на вашата летна гардероба Тие се изра

DEN 2.33
Телеформ чад сиво стакло приврзок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Телеформ чад сиво стакло приврзок

Создадете мека, суспендирана светлина во чиста пакет со ламбата за приврзоци со сива стакло Telefor Лесно з

DEN 2.00