• Свеж
Женски Цврст 10кт Жолто Злато Круг Дијамант Почетна Буква Приврзок Cttw

Женски Цврст 10кт Жолто Злато Круг Дијамант Почетна Буква Приврзок Cttw

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Женски Цврст 10кт Жолт Златен Круг Дијамант М Почетна Буква Приврзок 1/6 Cttw. Точка Број-СНТ1002-49817. ОПИС : 1/6 Карати Вкупна Тежина, 10кт Жолто Злато, Примарен Камен : I3 јасност; g-H боја, Должина : 26,8 мм - - - ( 1,06 инчи); Ширина : 21 мм (.83 инчи) - - - Тежи 1,19 грама (прибл.), Синџирот не е вклучен. АВТЕНТИЧНИ 10к жолто златни женски приврзоци. 100% ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : Ние Сме КОМПАНИЈА Со Седиште ВО САД и нашиот накит поминува обемни проверки на квалитетот пред испораката. Ако поради некоја причина треба да ја вратите ставката, ние нудиме 30 Дневна Политика За Враќање. СОВРШЕН ПОДАРОК : оваа ставка доаѓа убаво спакувана и подготвена за Подароци. Совршен за Родендени, Годишнина, Празници, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот На Татковците, Дипломирањето или Која било Посебна Пригода. жени. 10кт Жолто Злато Жени Круг Дијамант М Почетна Писмо Приврзок 1/6 Cttw. Комбинирана Дијамантска Тежина Од 1/6 Карати Вкупната Тежина Претставува Опсег Од 0,15-0,17 Кт. Т. В . Примарен Камен : Тркалезен Дијамант; 1/6 Кт.Т. В.; Г-Х Боја; И3 Јасност; Поставување На Пронг; ТРЕТМАН-Не-Третиран ОПИС : 1/6 Карати Вкупна Тежина, 10кт Жолто Злато, Примарен Камен : И3 јасност; г-Х боја, Должина : 26,8 мм - - - ( 1,06 инчи); Ширина : 21 мм (.83 инчи) - - - Тежи 1,19 грама (прибл.), Синџирот не е вклучен. АВТЕНТИЧНИ 10к жолто златни женски приврзоци. 100% ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : Ние Сме КОМПАНИЈА Со Седиште ВО САД и нашиот накит поминува обемни проверки на квалитетот пред испораката. Ако поради некоја причина треба да ја вратите ставката, ние нудиме 30 Дневна Политика За Враќање. СОВРШЕН ПОДАРОК : оваа ставка доаѓа убаво стр.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мајчини тексас шорцеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мајчини тексас шорцеви

Купете ја оваа колекција на одлични очекувања за породилно породилно породилно за мајки! Мајчините врв�

DEN 0.33
Гербер бебе момче или девојче родови неутрални врвни брендови Премиум памук меѓусебно блокирање на каросерии, 5-пакувања
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гербер бебе момче или девојче родови неутрални врвни брендови Премиум памук меѓусебно блокирање на каросерии, 5-пакувања

Ние ги однесовме нашите премиум каросерии на следното ниво со употреба на ткаенина за блокирање на паму

DEN 240.00
itech помлади деца девојки паметни часовници: розова сјајна база со печатени зборови „lol изненадување“, сите возрасти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

itech помлади деца девојки паметни часовници: розова сјајна база со печатени зборови „lol изненадување“, сите возрасти

The lol изненадување! Колекцијата за паметни часовници за деца Playzoom го карактеризира омиленото изненадува

DEN 271.36